Buburuze de mart-apr2013(6)!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Dani ai PMBafta la DT,te asteptam cu vesti bune.
Maria va fi bine,bafta si te asteptam si pe tine cu vesti bune

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Cos_minuta, multumesc

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Cos_minuta, #539;i-am admirat pozele. Pozica de la scan... Ce sa-ti spun, fara cuvinte. Si ce bine se cunoaste burtica...

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna si de la noi!
Cos_minutza am observat imediat schimbarea pozei de la avatar. Aveai pana acum fetita aia cu fata angelica care iti venea s-o mananci nu alta - tot timpul credeam ca e fetita ta, dar banuiesc ca nu totusi?!? - iar acum ai pus poza de la eco cu bebe care zici ca are o suzeta in gurita. E tare draguta!
Mi-ar placea si mie sa-ti vad pozicile pe care le-ai adaugat, se poate o parola si la mine?

Danidani mi se pare corect ce ai zis in legatura cu SD. Aprob si eu. Sper sa nu fie nimeni pus in situatia asta de a alege. Mi se pare groaznic de greu.

Nicole_tm inteleg ca esti la primul bb, nu? Nu cred ca are cum sa fie asa devreme simtit si mai ales cum sa-l simta altcineva (sotul) totodata.
Eu la bb1 l-am simtit la 17S si inca vreo 2 saptamani il simteam doar eu chiar daca nu intelegem cum el nu simte cand pune mana si eu simt asa bine. Mi s-a explicat si mie ca alta e senzatia si perceptia noastra si alta a celor din jur.
Dar... garantat nu o sa te indoiesti cand il vei simti, crede-ma!!!

Maria_r bafta la DT!

Si eu mai am o saptamana pana merg la eco. Abia astept. Facem si noi DT atunci, da-i Doamne sa fie bine!
Am facut analizele si din fericire totul a iesit bine.
Ce analize de imunologie (asa s-or numi?) ati facut: CMV, toxo, rubeola, herpes? Altceva?

Sa aveti o saptamana minunata, plina de vesti bune!




Irina ~ mamica norocoasa de pui drag Patrick Cristian {07.12.2010} si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Cine doreste o cana de ceai cu lamaie si miere la 2 noaptea( ca atat arata ceasul la mine)? Sunt atat de infundata de nu pot sa dorm. E mai bine de o saptamana de cand ma tine asa.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_kiss spune:

Neata fetelor:*
Eu sunt la birou cu o cana de cafea cu muult lapte in fata. nu mai am rabdare pt eco urmatoare. teoretic a zis la 16 sapt dar nu cred ca rabd atata, maxim pana la 15 sapt si vreo cateva zile:( ce sa fac...sunt cu capul.

Sa aveti o saptamana frumoasa:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

salutare fetelor,
la Galati ploua in draci....bineinteles ca nu mi-am luat umbrela ... asta e... cafeaua abia acum o fac ca-mi cad ochii in tastatura.
Azi sun si eu sa fac programare la morfofetala 4 d. pe la voi ce scoruri sunt ?

19 +
http://lmtf.lilypie.com/q83Kp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza!!!

Irinuka ai PM.Nu e fetita mea,sarcina cu buburuzu e prima dupa multi ani de chinuri si tratamente.Buburuzu meu scump avea degetelul in gurita
Dani si tu Brutus?Mama ei de racealaSanatate mult.Multumesc de aprecieri si eu sunt topita dupa poza cu bebe,o am pe telefon,pe laptop peste tot unde o pot admira oricand si sa nu mai spun ca mai si pup monitorul de 100000 de ori pe zi
Baby te inteleg cu nerabdarea asta,si eu am eco abia pe 22
Casandralin nu stiu inca scoruri,ar tebui sa ma ma interesez si eu.

Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_kiss spune:

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza

Neatza!!!

Irinuka ai PM.Nu e fetita mea,sarcina cu buburuzu e prima dupa multi ani de chinuri si tratamente.Buburuzu meu scump avea degetelul in gurita
Dani si tu Brutus?Mama ei de racealaSanatate mult.Multumesc de aprecieri si eu sunt topita dupa poza cu bebe,o am pe telefon,pe laptop peste tot unde o pot admira oricand si sa nu mai spun ca mai si pup monitorul de 100000 de ori pe zi
Baby te inteleg cu nerabdarea asta,si eu am eco abia pe 22
Casandralin nu stiu inca scoruri,ar tebui sa ma ma interesez si eu.

Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott




pai si eu oscilez intre eco pe 19 au pe 22...eu as zice 22 dar oare rezist pana atunci?? tu ai facut DT?sau parca ai zis ca faci direct TT...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Baby ,eu fac TT

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput