Mamici inimoase de Constanta***164***

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia, uf, imi pare rau ca nu ati mers.
la palatul copiilor tot asa frig a fost si la voi?? noi am inghetat ieri!
nu iti face griji de costum, ca nu ne trebe . ne vedem noi la anul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

A fost ok duminica trecuta sau nu am realizat eu ca e frig. Noi oricum aveam alte probleme, ca am uitat sa va spun, Maria, in stilul inconfundabil, si-a luxat glezna sambata, iar duminica cu chiu cu vai a participat la serbare. A stat acasa toata saptamana, cu piciorul umflat. Ieri era mai bine si putea sa calce pe el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Va las link,de la Calatoria lui Mos Craciun,http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176100&whichpage=5 sa cititi impresiile de la fata locului,de la copiii si familia acestora,inlusiv poze!

Va multumim ca ne-ati fost alaturi si va dorim Craciun Fericit!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

fetelor minunate sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun, va multumim pentru efort si implicare imaginile cu fetisoarele copiilor fac cat o mie de cuvinte asta e magia craciunului!

noi suntem ok, au inceput sa ii cada din cojite, insa ne termina izolarea la domiciliu, sta la geam ca un catel si priveste zapada de afara azi e nerabdator sa facem fursecurile lui mos craciun(rox )

vazut si pitici frumosi la serbari! se pare ca eva nu a avut emotii deloc

cornelia, sanatate mariei!

sa fiti cuminti, vine Mosul.....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna, fetele!

Am reusit sa trimit pachetele si cadouri familiei cu 6 copii, nu am reusit sa trimit toate hainutele, caci nu au mai avut loc in masina. Dar cu ce mai imi da Boti si cu ce mai am, vreau sa facem un drum la ei in preajma Revelionului. Am tot sunat sa aflu vesti, dar ii prind foarte greu, ca nu au semnal la mobil acolo in sat, sper sa vin vesti si cu poze, cat de curand.

Vreau sa va multumesc tuturor care i-ati ajutat si ati adus bucurie micutilor

Cum o sa fiu mai mult prin bucatarie, nu stiu daca mai apuc sa intru, vreau sa va urez Sarbatori magice, care sa va aduca tot ce va doriti

Ma bucur mult, ca faceti parte din viata mea, va imbratisez cu drag



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Vladis: ati scapat, mai aveti putin

Si noi facem fursecuri, cand se trezesc copiii.

Nu stiu cate fete reusesc sa citeasca la umanitare, vroiam sa va rog din suflet sa ne indreptam rugaciunile catre Raul, are mare nevoie de ele




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

HO,HO,HO....ma indrept spre voi..am auzit ca ati foarte cuminti si ..mai ales sufletiste...

Merry Christmas !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Dragele mele, va dorim Craciun fericit, sa fiti sanatoase si sa aveti parte de bucurii alaturi de cei dragi voua!

...iar pentru ini(moashe), l-am rugat pe sa le lase sub brad tot binele din lume, si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Craciun Fericit! Sa aveti parte de multa liniste, iubire si pace!
Sarbatori Fericite!
SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Impodobiti-va sarbatorile de iarna cu bucuria de a fi alaturi de cei dragi! Craciun fericit!

Mergi la inceput