Delfinasi jucausi de iulie-august (92)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

de intarziere,
La multi ani, maurice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La multi ani maurice!!

Dau cafeaua fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Buna dimineata

Multumim Alice de cafea

Fetelor eu cred ca suntem intr-o perioada nefasta cu zodiile si eu ma plang ca in ultimul timp a mers rau, m-a lasat bona saptamana trecuta , m-a anuntat cu 3 zile inainte ca nu mai vine ,
Referitor la statul cu copii acasa , dupa primul copil nici nu am vrut sa aud sa stau acasa, dar acum cand am 2 asa as fi stat acasa sa ii vad cum cresc , dar din pacate nu se poate

Intrebare pt cele care au bone, voi le platiti si zilele libere sau concediile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Maurice, sa fii sanatoasa si fericita!
Felicitari Ramona sexy mama .
Eu nici acum nu mi-am revenit la kilogramele avute cand am ramas insarcinata cu Iulia. Atunci Elisa aveam 1 an si se topise tot din a doua sarcina, ciar si mai mult. Ma bucur insa ca e mai bine ca anul trecut pe vremea aceasta ca mult timp nu vroia deloc sa se miste in jos acul cantarului.

Am citit ca tu confectionezi lumanari si m-a dus gandul la facut sapun de casa si ca e periculos ca aveam astfel de idei acum o saptamana.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

La multi ani Maurice!!!! Sa ti se implineasca toate visele si sa te bucuri de familia ta

Tanti ce urat din partea bonei..., imi pare rau, sper sa gasesti rapid o solutine buna. Da, eu ii platesc toate zilele libere, concediile....indiferent de cat de mult suntem plecati si ea e libera, salariul pe luna e la fel.

Trebuie sa ma adun sa va zic impresii, dar acum nu am timp. M-am simti foarte bine si cu mamicile si cu copii, imi pare rau doar ca s-a terminat prea repede. Si nu am decis unde va fi urmatoarea, asa ca asteptatm idei. Oricum ca si concluzie generala, toate am zis ca cel mai bine e in centrul tarii, sa nu mai fie distante asa mari pentru unii. Si asa speram sa ne strangem si mai multe.

Alina, cum a fost sedinta?

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Crissy, imi pare rau ca nu am apucat sa imi iau la revedere. Ne-a tot tras Larisa sa intram in casa, sa mergem la jucarii, la masa....si apoi mi-am dat seama...

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani Maurice!!!! Sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti alaturi de cei drai sufletului tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Ce putin vorbiti...

Eu am ajuns acasa, Larisa e cu bluza de pijama pe ea (de la somnul de pranz) si nu vrea nicicum sa o scoata

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Baby, acum 2 saptamani mai aveam in plus 3 kg care nu vroiau de cam mult timp sa se desparta de mine. Asa ca am fost la nutritionist, m-am apucat de sport si am scapat de ele.
Cred ca incep problemele. Riana nu mai vrea sa doarma! Aseara m-am chinuit de la 20.30 pana la 24, cand a adormit cu titi in gura, la noi in pat, dupa care am transferat-o in camera ei si s-a trezit dimineata la 7. Peste zi are un somn lung de 4 ore.... si cam atat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ramo, sa stii ca si radu doarme mai putin decat mara. Sau asa mi se pare mie.. Eh, tre sa simtim si noi ca avem copii mici nu?
Oana, esti sefa daca doar de la pranz. Mara e cu pijamaua de dimineata. De fapt nu prea ii mai dau pijama. Ii pun un tricou curat seara si stantoata ziua in el. Asa nu ma mai stresez cu urlete la schimbat copilul de haine.
Eu astept sa ne rasuciti cutitul in rana cu povesti de la mi si cu poze multe

Mergi la inceput