Aspirante optimiste .(808) Felicitari Isa!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Buna fetele!
Moni felicitari pentru decizia luata, iti tin pumnii pe mai departe sa va gasiti bebelul mult dorit si sa il luati acasa cat mai curand.
Isa felicitari, un bebe sanatos si sarcina usoara!
Valicutza imi pare nespus de rau, Doamne chiar nu stiu cum sa te incurajez si ce cuvinte de alinare sa-ti adresez, sunt alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Isa felicitari cred ca nu te-am felicitat inca.
Miky ai facut beta, nu-i asa ca ne dai o veste buna?


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Miky am editat sper ca nu ai citit pana acum ca scrisesem o prostie, imi cer scuze din graba am scris o litera gresit.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Miha dupa amiaza am rezultatul la beta, dar am asa inima mica cat un purice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Unde ai facut beta? Poate ii stresezi cu un telefon si afli rezultatul mai devreme.
Am emotii si eu impreuna cu tine si dupa ce vine rezultatul incepem emotiile cu sarcina, sa fie bine pana la final.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Galerieeeeeeeeeeeeeeeeeee pentru beta grasa !!!!!!!!!!!




Mami de dragonita Iris !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Fetelor, am fost azi la Uscatescu si am obtinut un succes rasunator fiindu-mi prescris Clexane de 0.2 in sfarsit.
Va pup pe toate, mai ales pe Miki si sunt alaturi de tine, va fi bine pana la urma, vei vedea.


12+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Aspenter, Elevit, Euthyrox, Medyn, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Miky hai cu beta aia grasa de gemenasi, ne tii aici pe uscat, vezi ca trebuie sa dai de baut.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Imi pare rau ca va dezamagesc dar beta mea este negativa, va multumesc pentru galerie si ca sunteti alaturi de mine. Va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Miky, imi pare rau...e un inceput totusi, poate nu a fost cea mai buna schema. Oricum, ai spus ca dr. nu iti dadea sanse mari, dar nu am inteles de ce.
Capul sus, mergem inainte si gandeste-te ca nu este cea mai mare problema din lume. Gandeste-te la un moment din viata cand ti-a fost foarte greu si vezi daca nu cumva, nu e chiar asa de mare problema de acum...
Nu stiu daca vorbele mele sunt incurajatoare, dar e modul in care fac eu terapie cu mine.

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Mergi la inceput