Ingineri fosti, viitori...(39)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici...
Eu aseara am fost la balet. Am vazut Spargatorul de nuci. A fost superb.

Azi a inceput sa fulguie la noi. Sper sa vina o zapada mare LOL.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu tot singura pe aici vad ca bat campii...

La mine n-a venit ninsoarea bat-o vina. Chiar s-a luminat cerul dar tot este frig. Eu vroiam zapada ca sa fim off de la servici macar o zi ca am nevoie de o zi in plus de odihna...

Va pup si o zi super sa aveti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu am foarte mult de lucru la servici. Aseara am plecat pe la 7 de aici. Azi nu se anunta de loc mai roz. Oricum am boxecise de la 7.

La noi noaptea trecuta a fost cu - ceva grade ca era inghetat bocna afara si au data astia cu sare de ne-au albit pantofii.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor.
Eu dau de baut ca Roxy a mea este si Andreea.

Eu azi am un eveniment: Bradford Industry Group si asa ca am toata nebunia pe capul meu de la 10...

Nimic special pentru weekend.

La noi este si foarte frig....dar este iarna si asa trebuie sa fie.

Va pupic si un weekend super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata! celor care se serbeaza azi!

Pe aici a nins, bucuria copiilor ca vine we.
Si eu sunt prinsa cu un proiect, vin si in we cel mai probabil.
Cadouri de Craciun nu am luat. De abia penru fete cate ceva. Noroc cu ce mai am prin camera de depozit ca am avut ce sa-i ofer Andreei mele de dimineata.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Otilia la multi ani pentru draguta ta Andreita. Sa iti traiasca si sa fie sanatoasa.

Te cred ca nu ai timp de toate avand un servici asa solicitant si cu trei copilasi.

Eu ce sa va zic: la noi ploua, e inghet si polei. La mine la servici este un buzz total cu submitere de proiecte si tot asa.

Va pupic si o zis super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Ce mai faceti voi fetelor?

Eu sunt bine. Azi este sclipitor afara si nu mai este gerul de ieri.

Eu cu acelasi program nebun: sala-acasa-servici.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca nimeni nu mai onoreaza forumul cu prezenta...

Sa va spun tot eu ca sunt racita, ca am mult de lucru dar asta este, ca e frig dar afara sclipeste soarele si ca mai sunt doar 16 zile si ma duc acasa.

Pupici si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Finalmente, s-a ridicat embargoul si la noi si am net la free. Nu stiu pentru cata vreme, dar ma bucur de moment din plin!

Vad ca doar Cristinica si Otilia se mai incumeta sa mai tina topicul in viata. Sufletista cum ma stiti, vin si eu cu o mana de ajutor si mai insirui cateva randulete.

Dupa cum cred ca banuiti, noi suntem in pregateli aprige pentru mosii care vor sa vina, cu serbari, colinde, liste nesfarsite, emotii, concursuri ... nu ne plictisim, mai ales ca si vremea s-a asortat lunii din calendar si ba ne ninge, ba ne lapoviteaza, ba ne ingheata! Feerie pe campie!

No, am scris telegrafic cate ceva, dar o sa intru si maine, s-o "trag de urechi" pe dubla sarbatorita si nu numai!

Pusi dulci la toate fetele si ... sa-nceapa nebuniiiaaa!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

LA MULTI ANI, NICO! Sa fii sanatoasa, voinica, voioasa si tot ce iti doresti sa se implineasca!

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE ASTAZI ISI SARBATORESC ZIUA ONOMASTICA! SA AIBE PARTE IN VIATA NUMAI DE BUCURII SI FERICIRE!


P.S. Nu's ce naiba s-a intamplat cu videoclipul postat ieri: una i-am dat eu si alta ruleaza el ... Cel putin de la mine asa se vede, asa ca azi ma abtin si nu mai postez nimic de pe tub.

V-am pupat si-o zi PERFECTA va doresc!

Mergi la inceput