Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Ingineri fosti, viitori...(39)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

tuinea

2138 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tuinea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna dimineata!

Otilia bine ai revenit.
Sper sa aud de la tine ca esti super-duper cand intrii data viitoare.
Daca pot sa ajut cu ceva spune.

Eu aceas nebunie: la srvici s-a descarcat o caruta de probleme dar dau voios la lopata ca poate o sa vad si fundul sacului. Nu se arata la orizont dar speranta moare ultima.

Cam asta pe ziua de azi.

Pupici.

Cristina si Roxy (2.10.2004)
Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tuinea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna dimineata!

Eu aseara am fost boxercising si a fost super. Am descoperit ceva nou care imi place la nebunie.

Va doresc un weekend placut si relaxant.

Mergi la inceput

Pisicuta

1290 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiPisicuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pisicuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui tuinea
La multi ani Pisi. Mai ierti ca sunt cu intarziere dar eu uit precum uitarea aici de toate aceste sarbatori mai putin de Sf. Andrei...
La multi ani si celor care au pe acasa Mihai si alti Gavrili.

Salutare, fete dragi!

Cristina, multumesc mult pentru urari! La fel iti doresc si eu, sa fii sanatoasa si tot binele din lume sa fie in viata ta!

Iertare pt absenta, dar la lucru am avut probleme si ni s-a scos internetul de pe majoritatea calculatoarelor, asa ca abia ne-am descurcat cu tehnica rudimentara pe care am avut-o la dispozitie, iar de acasa nu am mai apucat sa intru pe comp, asa ca de aici se explica lipsa mea prelungita.
Cred ca banuiti ca treburile nu-s prea roz pe la mine pe la lucru, este o atmosfera de parca ar fi innebunit lupul , dar nu ma las eu impresionata, asa, cu una cu doua! Alte rele sa nu fie.
Deci, eu sunt ok, doar ca tehnica nu ma ajuta intotdeauna ...

Va pup si-un We de vis va doresc!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"

Balantele in sarbatoare_2011
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008

Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna fetelor,

Pisi bine ai revenit. Imi pare rau sa aud ca avti probleme tehnice si ca la servici lucrurile nu sunt prea roz. Tu esti oricum o luptatoare si nu imi fac probleme ca ti s-ar putea intampla ceva rau.

Eu sunt bine. Sambata am avut un parti pentru ca am aranjat bradul de Craciun. In aceeasi zi au pus si cei de la consiliul local luminitele si bradul.
Azi am avut o gramada de chestii de rezolvat, afara este o vreme de cacao rau de tot - ploua.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna dimineata,

La mine liniar: servici-sala-acasa-ploaie.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna dimineata,

Eu sunt bine numai ca afara ploua de rupe. Am ajuns la sala cu pantalonii uzi fleasca. Si acum la servici am stat sa ma usuc langa calorifer - este unul cu fan si se opreste cand are el chef....

In rest nimic nou. Azi este dezlegare la peste deci sunt fericita ca pot pune in gura altceva decat vegetale.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna dimineata fetelor,

La noi se anunta potopul azi dupa amiaza. Deja bate vantul destul de tare.

Ieri am vazut pe FB ca mama Acutei este bolnavioara si in spital. Ma rog la doamne doamne ca totul sa fie bine.

Va pup.

Mergi la inceput

Otiliav

7322 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Otiliav un Mesaj Privat  Reply with Quote
Anca, ne gandim la tine. O imbratisare de si multa sanatate!

Cristina, pai ai grija sa nu fii tocmai atunci pe strazi.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)
Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna dimineata fetelor,

Otilia am reusit sa evit potopul de ieri. Cand m-am dus acasa ploua dar potolit si de dimineata la fel.

Sa aveti un weekend placut.

Mergi la inceput

tuinea

2138 Mesaje
Buna dimineata,

Nimeni pe aici...Am ramas pe sistemul eu centrez - eu dau cu capul LOL

La noi toarna. Vin inundatiile din sudul Angliei catre nord...
Ieri am fost la Christmas Market si am avut asa o nostalgie cand am vauzt calul Sabrina, de la carusel, pe care Roxy cu doi ani in urma calarea...

Eu va doresc o zi super si va pupic.

Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com