Holografii...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 29B_ella spune:

E clar ca fantele Bitmann nu poate iesi de sub controlul hormonilor
Penibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tilia spune:

Nimic mai grotesc decat un fante de mahala imbatranit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

cine stie ce adevaruri ajung la noi.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Ati auzic ca-i grav bolnav? tocmai am citit pe FB. Ce-o fi cu el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Ati auzic ca-i grav bolnav? tocmai am citit pe FB. Ce-o fi cu el?


Eu ma intreb cum de a iesit la iveala acum ca e bolnav"dupa concertul de la Baia Mare".Coincidentza doar?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Dan Bitman a declarat însa pentru libertatea.ro ca nu e bolnav, ci doar se odihneste la Viena, „Într-adevar, sunt în Viena, însa doar pentru ca am preferat sa ma refugiez putin într-un loc de suflet, dupa o perioada extraordinar de aglomerata. În ultimele zile am fost prins între filmarile pentru X Factor si concertele Holograf (chiar sâmbata am sustinut un super concert la Baia Mare, de Sarbatoarea Castanelor), încât mi-am dorit foarte tare câteva clipe de relaxare. Fanilor mei însa le spun sa stea linistiti, sunt foarte bine, la Viena într-adevar, unde savurez un carpaccio de ton!", a declarat Bittman pentru libertatea.ro.

http://www.adevarul.ro/moldova/social/Dan_Bitman_s-a_imbolnavit-_Concertul_de_la_Chisinau_a_fost_amanat_0_785321565.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Dan Bitman a declarat însa pentru libertatea.ro ca nu e bolnav, ci doar se odihneste la Viena, „Într-adevar, sunt în Viena, însa doar pentru ca am preferat sa ma refugiez putin într-un loc de suflet, dupa o perioada extraordinar de aglomerata. În ultimele zile am fost prins între filmarile pentru X Factor si concertele Holograf (chiar sâmbata am sustinut un super concert la Baia Mare, de Sarbatoarea Castanelor), încât mi-am dorit foarte tare câteva clipe de relaxare. Fanilor mei însa le spun sa stea linistiti, sunt foarte bine, la Viena într-adevar, unde savurez un carpaccio de ton!", a declarat Bittman pentru libertatea.ro.

http://www.adevarul.ro/moldova/social/Dan_Bitman_s-a_imbolnavit-_Concertul_de_la_Chisinau_a_fost_amanat_0_785321565.html


Pe Fb circula un articol(popular)cum ca ar fi grav bolnav si ca e la Viena pentru investigatzii!

Mie mi-a "cazut"aiurea respectivul articol,mi s-a parut tare cusut cu atza alba!

Da e la Viena sa se relaxeze,dupa mizeriile facute la Baia Mare si filmate,e stresat cred !

Nu stiu de ce nu mi-a placut niciodata d eindividul asta,desi muzica lor imi place.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Eu crec ca este bolnav, pentru ca la XFactor a plans cand concurentul ala orb a cantat asa de frumos si a zis ca nu se poate abtine pentru si el are pbeme de sanatate.

Mergi la inceput