Piersicute de iulie-august 2012 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

ca_mila, eu merg des in cartan, ca stau in zona. da, am fost si azi, in jur de ora 17. tu unde erai? eu umblam dupa niste struguri.

porumbita, laura, marc mi se pare dolofan prin prisma faptului ca s-a nascut cu 2500 grame si la aproape 10 sapt are 5200; plus ca arata asa, rotunjor . e un mancacios de numa' (el ar manca mai mult de 120 ml la fiecare 3 ore, dar deocamdata nu ii marim ratia). biberonul e viata lui . la 8 sapt avea 56 cm.
laura, cum sa mearga barbatul la fotbal si tot tu sa stai cu bb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

maria, cum te descurci cu vama pe ceea ce cumperi din state? nu iesi prea scump?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

balanta cred ca tu erai, eu eram la plescavita la rand, sotul statea lateral cu caruciorul.

eu stau in printul turcesc, intre profi si casa de pensii. voi in ce parc mergeti??? Poate ne intalnim la plimbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

imi aminytesc vag un carut rosu sau potocaliu langa pleskavita.
eu merg de obicei in parcul de pe lorenei. tu mergi in ala din printul, nu? ala de pe malul apei. mie nu prea imi place acolo, e prea soare si lume cam pestrita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

laura, cum sa mearga barbatul la fotbal si tot tu sa stai cu bb?


de gemeni (iulie 2012) si de ingeras (august 2010)






Offf , eu joc in filmul ala .... "Toate mi se intampla numai mie "


Nu am fost inca la nunta pe 29 sept merg .... sa fiti sigure ca o sa va povestesc

Fetelor am luat si ultima solutie pt colici Debridat , daca nici asta nu merge .... ma impusc

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Fetelor, va zisei ca mi-a venit ciclu. Ati mai patit-o careva? Nu stiu de ce dar am impresia ca mi se reduce laptele.... sau o fi de la inot? Ca am lasat fata cu mama ultimele zile si m-am dus cate o ora la bazin sa inot. Am zis sa profit ca sunt cu mama acum dar oare nu oi fi facut rau?

Balantzico, daca vrei ceva de la IKEA, iti iau eu cand ma intorc in Bucuresti si iti trimit prin curier. pupici luptatorilor tai!

Roxy, Carmen, Aruba, Laura, Ada.Iuli, ... cand facem o intalneala de grasuni si grasunitze?

Ada, o sa te sun pentru treaba aia... pe Nectarel pe UGG-uri

10 ani de incercari pentru a avea un BB
FIV 2 reusit decembrie 2011 Budapesta, dr Peter Kovacs

PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

balanta eram cu carucior rosu

noi mergem in parcul poporului, nici mie nu-mi prea place ala d epe malul begai, ca nu sunt pomi plus ca pana acolo ma duc langa sosea si trec masini mari ...praf mult etc, asa ca mai mult in parcul poporului mergem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Citat:


Dana : pune un link cu dieta ta, un regim cu cartofi si paste mi-ar place si mie

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si Maria Natalia (26.06.2012 )
"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."




Uite asta am gasit aici pe site:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=164658&whichpage=1&SearchTerms=weight,watchers

Daca vrei toata documentatia ti-o trimit pe mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Neata, va dau cafeaua. Am trimis deja baiatul la scoala. Au fost urlete de bagat in seama la Tudor. Mi-a spus ca nu o sa vorbeasca cu niciun coleg si ca va tine legatura doar cu cei de la Lauder. spre seara a revenit la sentimente mai bune.Ieri am fost la cumparaturi. Am vrut ptr. cel mic dar am sfarsit sa-mi iau eu si barbatu-meu. Nectarel, a avut 2 treziri la 2 si la 5.
Ugg uri, i-am cumparat de pe Okazii.Am vazut ca au si la Baby catwalk.Mai stiam , ca erau dar nu stiu daca mai sunt, o sa merg sa vad, la Mall vitan e reprezentanta de ugg -uri originale , la etaj in aripa de branduri. Puteti scrie ugg-uri bebelusi, si apasati pe imagini. Revin.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Buna dimi.
Mi am dus si EU baiatul la gradi de azi.
Dana felicitaRi ptr kg slabite.o sa citesc si EU sa vad cum functioneaza aceasta dieta
Maria Inca nu a primit aprobarile dar asa incet incet ne pregatim ca doar nu om fi asa ghinionisti sa nu ne aprobe.sper...ieri am bagat pasapoartele si cautam locuinta pe net
Ioana nu stiu daca afecteaza sportul laptele...


Mergi la inceput