Caut sfat pertinent

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

da nu putem sa ii dam noi 80 de lei, sa strangem? 5-10 lei de fiecare si aia e...

da un numar de cont, te rog. Imi pare extrem de rau pentru ce ti s-a intamplat. ti l-as lua eu dar am apucat sa platesc chirie rate facturi etc si mai am numa banii de cresa ai lu fi-miu si niste bonuri de masa pana hat incolo :|


edit: de unde, de fapt, ca pana iti trimitem noi banii, pana se face viramentul....pastila aceea cum se ia, in primele 72ore?

ma scotocesc azi sa vad ce produc.


Grup despre gradinite, crese, bone, scoli pe FB:
https://www.facebook.com/groups/397305800323707/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

Of, dragele mele, va multumesc pt sfaturi si incurajari. La Marie Stops este 50lei pastila :-( Nu am crezut vreodata ca voi ajunge in situatia asta, dar de ce o fi atat de scumpa contraceptia de urgenta??? Daca se va intampla sa fiu gravida, voi iubi oricum copilul, pt ca este al meu, dar as prefera sa nu fiu, pt ca nu stiu ce viata ar duce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Mie acum nspe ani mi s-a intimplat o data sa nu fiu sigura si sa iau de la farmacie pilula de a doua zi. Care de fapt erau niste doze de 4 pilule, 3 pilule, 4 pilule de luat la 6 ore. Ei bine pilulele alea nu erau altceva decit anticonceptionalul pe care deja il luam, Microgynon sau Marvelon, nu mai stiu pe care eram in perioada asta, dar cred ca era Microgynon. Si le-am luat si mi-a venit ciclul dupa.

Eu as zice sa ii dai un PM lui Xio sa iti confirme ea, cred ca trebuie sa stie ce si cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Vad ca nu poti primi PM. Iti dau eu bani pt Postinor.

Te rog contacteaza-ma pe email. Confirma ca esti online, eu scriu repede adresa, tu o iei rapid, confirmi ca o ai si apoi o sterg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Nici Postinor nu e eficient 100 %. La mine nu a fost . Si l-am luat corect - corect, cum scrie pe prospect.
Mult noroc sa ai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ce va garanteaza voua ca nu e troll?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Nimic nu ne garanteaza. Poti sa ma consideri naiva, dar eu sunt dispusa sa risc cei 50 RON daca exista o sansa reala sa fie adevarat si sa aiba nevoie de banii aia. Pune-te in pielea ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

Lavi, online nu poate garanta nimeni nimic. Insa eu sunt dispusa, daca mi se ofera ajutor, sa iau in fata voastra pastila. Tu crezi ca cineva ar putea minti in halul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

Lavi, online nu poate garanta nimeni nimic. Insa eu sunt dispusa, daca mi se ofera ajutor, sa iau in fata voastra pastila. Tu crezi ca cineva ar putea minti in halul asta? Caro, am activat mesageria, nu stiu de ce nu merge. La Dona mi s-a spus ca ar costa aprox 55 lei (daca puteti spune mai departe, in caz ca au si alte persoane nevoie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

war_kitty...Stiu ca e putin, dar...te imbratisez strans, strans...

DE VANZARE

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput