Delfinasi jucausi de iulie-august (91)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Denisa eu mas duce sa vad despre ce e vorba, daca ii place...si l-as inscrie peste 1-2 luni
la Tots trebuie sa vorbesti, cred eu...si noi inca suntem cu 20 de cuvinte aprox
pentru Mateo clar modulul ala e mai potrivit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

ilinca, sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Ilinca, felicitari!! Sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Ilinca felicitari,sarcina usoara!

Stiti ca va ziceam ca ma duc la dr,ehh am fost sambata si am primit cea mai proasta veste:cu tot cu anticonceptionalele pe vare le-am luat ,am facut un chist de 5 c.Mi-a zis ca daca nu trece luna asta cu alte anticonceptionale mai puternice trebuie sa intervenim laparoscopic sa-l scoata,dar daca trece de 7 cm mi-a zis ca e nevoie de alta operatie clasica si s-ar putea sa pierd si o parte de ovar,DECI atunci s-ar incheia visul.Eu vad totusi partea plina a paharului(chiar daca e aproape gol) a inceput ovarul sa produca (de nu faceau fata AC);ovarul stang nu producea decat putini foliculi la tratamentul pt fiv,asa ca daca acum produce mai mult e bine,ce nu-i bine e sa produca prea mult.vedem ce va fi...multumesc lui Dumnezeu ca o am pe fii-mea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Elena, sper sa fie bine pana la urma, sa nu mai pierzi nimic, doar sa castigi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Denisa, da, probabil ca urmatoarele cursuri or fi altfel. Eu nu mai incerc. Nu mi-a placut nici cladirea in care erau, nici oamenii nu m-au dat pe spate. Eram si cu mara (n-aveam cu cine sa o las), si nu a interactionat nimeni cu ea. i-au pus niste jucarii acolo pe jos si atat. Nu spun ca trebuia sa fie cineva calare pe ea, sa o distreze, dar de la niste oameni care lucreaza cu copii.. In fine. Sunt curioasa cum e la voi, si cum se integreaza picii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

ilinca, felicitari mamico, sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara
bambo, ma bucur ca e mai bine david, off sper sa treaca repede si la antonia cat despre btz, nici eu nu mai stiu nimic, oare ce o mai fi facand? am sunat-o vineri dar nu mi-a raspuns, oricum sper ca sunt bine
vad ca si tudor a inceput sa stranute cam des, sper sa nu-mi faca vre-o surpiza, i-am dat niste ibalgin, o sa-i dau si niste oscillo mai tarziu.
de maine dim o sa-l duc eu la cresa, tati incepe serv, tre sa ma gandesc cum sa-mi programez ceasul sa sune
va pup, sa aveti o duminica placuta

Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


Ilinca- felicitari si iti doresc din suflet sarcina usoara !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Elena (Rubia), imi pare rau de vestile primite dar sper sa fie bine pana la urma. Poate bunul Dumnezeu iti face o surpriza si ramai insarcinata fara tratament. Te pup si te imbratisez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Iuliana voi ce mai faceti?

Mergi la inceput