Buburuze de mart-apr2013(5)!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Pioscotel asa veste DA!!!!Bravoo pt baietel maricel si frumusel

Pe mine m-a sunat de la clinica sa ma intrebe daca pot sa ma duc la 14:30 nu la 16 si normal ca am acceptat, asa ma scutesc de o ora jumate de stres si nerabdare

de Robert Andrei(18.05.2009) si 14+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudoralexa13 spune:

Super veste Piscotel

Ce bine ca ai repetat ecografia....
Unde ai facut prima ecografie ca sa stim sa ne ferim.

Cos multumesc ca ne-ai trecut pe lista. Toate trei iti multumim -la ultima ecografie mi s-a spus ca "par a fi fetite". Sa vedem daca o sa le creasca putza sau nu. Noi le/ii iubim orice ar fi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Wow ce de vesti buneAsa va vreau fetelor!!!

Piscotel ma bucur ca te-ai linistit si felicitari pt putza
Baby super vesti,bravo
Tudoralexa cu placere
Mara cu cat mai repede cu atat mai bine.Bafta

Ma bag sa fac capitol noul!!!

pupici tuturor!!!!


Cosmi 12+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Am facut capitol nou insa inca ne este moderat userul comun si nu pot sa pun link catre el

Cosmi 12+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Pe rezultatul de la Synevo scrie ca 2 mutatii Heterozigote echivaleaza cu una Homozigota care e serioasa. Scrie si ca trebuie sa iau vitamine, motiv pt care iau o groaza: Medyn Forte (Complex de B-uri din Germania), ELEVIT, Magne B6, Vitamina C, Acifol.
Merg la Uscatescu la Fundeni. Mi-a zis ca atata vreme cat bebe se dezvolta cu acest tratament si cu Aspenter e ok. Oricum in ultimul trimestru nu se poate lua Aspenter asa ca atunci sigur voi face Clexane. Eu sper sa imi dea mai repede, adica acum de la 18 sapt.

12+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Aspenter, Elevit, Euthyrox, Medyn, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

multumesc fetele!

tudoralexa - felicitari ptr "codite"

incet incet apar si culorile carucioarelor:D



Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011) si13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

Ce bine ca ai repetat eco piscotelbravo ! acum stai linistita si nu-ti mai faci tot felul de ganduri
Mamicilor de gemenasi tudoralexa si tusferi, ce faceti , cum va simtiti ?
tudoralexafelicitari pentru fetite...la mine bebe 1 pare a fi baiat...astept sa vad ce e bebe 2...am urmatoarea eco marti pe 2 oct..yupii...numar orele pana atunci
Azi fac 14 saptamani...am 3,5 kg in plus si o burtica frumusica...mi-am luat jeansi slim de maternity foarte frumosi de la H&M din Unirea.
Au o banda din bumbac super moale care imbratiseaza burtica
Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

cos_minutzasi multumesc mult ca m-ai trecut si pe mine pe prima pagina...hihi..ma simt asa bine ca sunt si eu acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

cine ma trece si pe mine pe prima pagina cu caruciorul albastru?:D Mersi!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011) si13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_kiss spune:

Citat:
citat din mesajul lui EVA_1521

Ce bine ca ai repetat eco piscotelbravo ! acum stai linistita si nu-ti mai faci tot felul de ganduri
Mamicilor de gemenasi tudoralexa si tusferi, ce faceti , cum va simtiti ?
tudoralexafelicitari pentru fetite...la mine bebe 1 pare a fi baiat...astept sa vad ce e bebe 2...am urmatoarea eco marti pe 2 oct..yupii...numar orele pana atunci
Azi fac 14 saptamani...am 3,5 kg in plus si o burtica frumusica...mi-am luat jeansi slim de maternity foarte frumosi de la H&M din Unirea.
Au o banda din bumbac super moale care imbratiseaza burtica
Pup toate fetele


si eu am vazut multi pantaloni faini de gravide la H&M Unirea...abia astept sa-mi cumpar si eu, dar am zis sa mai stau pt ca acum sunt slaba dar daca mai pun 5kg nu o sa ma mai incapa:( si n-as da banii degeaba pe ei.plus ca nu am burtica asa mare...chiar mi-s largi blugii mei actuali pt ca inainte de sarcina am slabit 7kg:D

Mergi la inceput