De ce am ales biberoanele NUK ?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIKY75 spune:

Forma diferita a tetinei si posibilitatea de a alege intre latex sau silicon si fiindca Produsele NUK sunt cele mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaorian spune:

de ce am ales biberoanele NUK? deoarece sunt de cea mai buna calitate,rezistente la sterilizare sau fierbere,forma tetinei este ca cea a mamelonului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 11 zile de concurs! Succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Eu am incercat toate produsele si toate marcile existente pe piata. Cele mai bune au fost de departe Nuk, incepand de la suzeta, bibe, nu mai vorbesc de pompa pentru san (si aici am avut toate marcile si manuale si electrice; tot nuk si-a facut treaba) si multe altele. Laur si acu' roade la periuta aia de dinti cu zimti si la "device-ul" ala de ros. Am avut si incalzitor pentru papica (l-am dat mai departe altei mamici).
Am avut si tampoane pt san si aparatoare cu capac. Astea nu le-am folosit niciodata, deci nu bag mana-n foc , dar la cat de bune au fost toate produsele....sunt fan Nuk, clar!
Ce mai am acum pentu laur e canita cu lingurita pe care le mai folosim inca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisanroxana spune:

sunt cele mai bune dupa parerea mea,la baietelul meu am folosit numai gama NUK,am primit cadou si altele dar sunt tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

am ales biberoanele nuk deoarece am considerat ca sunt cele mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

Am ales biberoanele Nuk pentru forma tetinei,dar si pentru calitatea produselor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Precizez ca folosesc biberoanele NUK pentru ceiutul de colici.Dintr-o maaare varietate de biberoane, care mai de care mai aratoase si mai bune calitativ, am ales NUK pentru bebelsa mea de aproape 3 luni pentru
- calitatea superioara a tetinei, care are forma naturala ce nu duce in eroare bebelusul ce suge la sanul mamei
- variatele capacitati ale biberonului, in fucntie de necesitati
- prestigiul firmei NUK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYKY22 spune:

Am ales biberoanele Nuk pentru forma tetinei,dar si pentru calitatea produselor,posibilitatea de a alege intre latex sau silicon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorului:

happylica


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele personale: nume/prenume, adresa/codpostal, nr telefon/adresa mail si user DC.

Inca o data felicitari si va astept si la alte concursuri frumoase pe desprecopii!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput