De ce nu pot deschide paginile subiectelor ?

De ce nu pot deschide paginile subiectelor ? | Autor: ML

Link direct la acest mesaj

Subiectele de pe forum. Le pot vedea titlul, dar cand sa deschid paginile, apare numai reclama. Uneori merge, dar mai mult nu. Si singurul fel in care le pot deschide este sa clicui mouseul in dreapta si apoi "open in new window".

Ma intreb daca are de a face cu DCul sau cu computerul meu (sa fie prea plin cu poze si linkuri la Favorites + ?

Stie cineva?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Hai sa mai spun ceva, acum daca a fost mutat subiectul...

Am intrat pe e-mail la Yahoo si vad ca de aici il pot citi/deschide, ceea ce nu se intampla de pe DC.
Sper sa apara mesajul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Aceasi problema o am si eu astazi.De pe tel.intru,de pe pc nu pot.Asa cum zice ML,apare doar reclama si pagina alba.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Hannen, cum mai stai?

Pana la urma nu mai merge nici via Yahoo (a functionat o singura data).
Acum l-am pacalit copiind titlul subiectului pe Google, deschizandu-l cu Cached si apoi "Raspunde la subiect" (numai astfel pot citi ce s-a raspuns dupa postarea initiala...). Tare peste mana.

Hannen, tu ai instalat de curand IE 9? Ma gandesc ca poate de aici i se trage (am sters intre timp multe poze personale, vad ca nu ajuta).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Nu suntezi singurele cu probleme,chiar daca nu totzi avem aceleasi probleme!

Nici mie nu mi s-a incarcat pagina ieri,la fel cum spunetzi voi raminea pagina alba doar reclama sus!Insa si-a revenit,chiar daca nici acum nu s eincarca pagina complet!De fapt pagina nu s eincarca complet de citeva zile,uite ca n-as putea sa spun exact de cind.

mamagiuliei a semnalat si ea ca sunt probleme,eu am scris duminica de "problemele mele",voi scrietzi de ale voastre,stau eu asa si ma intreb,oare doar browserul sa fie de vina!(mie asa mi s-a spus)


editez sa spun ca pagina de start a forumului,este singura care se incarca,restul(deci la subiecte)nu s eincarca complet,bine ca n-am timp sa stau sa vad in cit timp s-ar incarca si daca totusi se incarca!(bazarul de pe paginile subiectelor nu s eincarca nici la mine)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

noi nu am reusit sa reproducem problema asta semnalata de ML. La noi merge OK.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Azi merge perfect, hai mey ca de la voi este daca nu-s singura pe aici cu incarcatul. De o saptamana aproape ma invartesc de-am ajuns sa stiu reclamele pe de rost.
Eh, bine ca merge din nou, cat p-aci sa-mi scot IE 9 si sa-mi sun providersii :).

Multumesc de lamuriri , abia acum vad cat de dependenta sunt de dansul :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

eu tot cu IE sunt :)


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput