Nu merge..

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Marius dar tu te ocupi de partea tehnica a forumului?

ca mie mi se pare ca tu te ataci cind spune vreun modest utilizator ceva referitor la mersul forumului!

daca faci tu partea tehnica,si nu te ocupi doar de moderare asa cum am crezut,e ok,si am sa iau mesajele tale(alea serioase si nu mistocareala)referitor la ce tzine de tehnica forumului mult mai "serios"!

Eu stiam ca adminul(care a si are citeva subiecte deschise cu tema privitoare la functzionarea forumului)se ocupa cu partea asta!Daca m-am inselat,imi cer scuze!

Nu schimb browserul ca mi-e greu sa trec toate forumurile cu parolele respective pe noul browser!
Si de altfel,sunt multzmita de el,doar pe forumul asta sunt ceva probleme momenta,dar pot trai cu ele!


editez sa spun ca nu o spun sub forma de jignire chestia cu "luatul in serios"chioar uite(a propros de subiectul d ela generale)nu stiu cum sa spun altfel!Deci te rog sa n-o iei ca pe o jignire!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok!

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Te rog sa citesti si editul!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am citit. Este totul in regula din punctul meu de vedere. Imi cer scuze daca sub o forma sau alta am fost inoportun.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Vreau sa spun ca toate problemele mentzionate la subiectul acesta,au disparut incepind de astazi,mai sa controlez sa vad daca pot schimba si poza de la profil,nici asta nu mergea.

Vad ca au aparut schimbari pe forum,nu stiu daca asta a fost cautza,cert este ca acum (chiar si cu Mozilla Firefox Aurora)problemele au disparut!

Multzumesc celor ce au facut posibil acest lucru!

Dana

Mergi la inceput