Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (18)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

fetelor da pe unde sunteti?
la plimbari?
profitati de vremea inca frumoasa din tara?
si la noi e superb
acu vreau sa ies si eu cu ele afara
ca am crezut ca o culc pe antonia da nu a vrut
ca s-a trezit iar la 5
da a mai adormit putin de pe la 7 la 8
in schimb eu nu prea am dormit
si sunt terminataaaa
chioaraaaaaa
cred ca ,mai imi fac un ness
acu inainte sa ies
ca azi nu facem nimic la casa ca e sarbatoareeeeeeeeeeee

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



eu am incercat sa dorm cu andra ca ma doare capul rau de dimi
dar nu pot
la mine e frigggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

la noi e superb
doar ca mai vin rafale de vant
eu tot scot din antonia bariu
ce faza
nu ma asteptam sa fie atat de mult
acu le-am facut baie la amandoua
erau pline de pamantul din curte
ca nisipul l-au imprastiat
si am zis ca intram ca nu le mai suportam asa murdare
si cred ca ne vom culca cu gainile
ca doar suntem trezite de la 5

delia dar de la ce te doare capul?
cica se va schimba vremea si la noi saptamana viitoare
deci si eu cred ca vom trece la hainele de toamna
eu deja am facut curatenie in sifonierele fetelor
sa vad ce am si ce nu
si a ramas sa terminam camera aia apoi sa intru si in hainele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

buna fete
intru rapid ca ...Lavi...ca in sarcina de prezenta nu cred ca pot sa mai fiu..nu mai am timp

Baiatul e ok la cresa, prima zi a mers cu vara lui dar acum ei sunt plecati si pana miercuri merge singurel....cred ca se adapteaza mai bine decit credeam deci sunt multumita...

Delia, Xman te pup scumpo, ma bucur ca te vindeci asa rapid...si ai amprente noiyeaah

cami, bravo feti, ma bucur ca a fost ok investigatia si fata s-a comportat bine.

andreea, de ce zici ca nu e bun rivanolul?? La noi a mers f bine. CHiar ieri am constatat ca Mati (care a fost decalotat la un an) avea puta inflamata si dureroasa. Eram pe punctul de a merge cu el la grigore al, dar pentru ca tocmai patisem asta acum 3-4 luni cu Arsi am procedat cum imi spusesera cei de la spital atunci si l-am tinut cu comprese reci de rivanol acolo si acum e ok, inca de dimi s-a vazut diferenta...a eliminat chestie d-aia alba...a iesit singura de acolo si putza i s-a desumflat, acum e ok, Slava DOmnului...Deci cand e inflamata, dureroasa e superok rivanolul, asta dau si cei de la grigore si e experimentat de toti 3 baietii mei. nu cred ca trebuie dat cu alte scopuri, sau cand putza e ok, sanatoasa si fara probleme...hai ca fug ca nu mai au rabdare..
va pup pe toate!

C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, nu stiu...am luat si pastile, am baut si cafea si ceai, am iesit si la plimbare...tb sa vina si rusii azi-maine, poate mi s-a aplecat de la mancare, schimbarea de vreme, oboseala...cert e ca sunt leguma....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

simo, pup cuscra! ce bine ca ginerele meu s-a adaptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

acusi plecam, sotul nu e gata ... copii nu mai au rabdare, eu sunt cu bagajele facute..si astept

cami, m-am gandit la voi toata dimineata, am bucur tare mult ca totul a fost asa bine. Sincer nici nu spream sa mearga asa snur, dar ai dreptate, v-a ajutat mult ziua asta

as mai avea de povestit cu voi, dr nici de atsa nu mai am rabdare

simo, imi place tare mult cand scri tu "yeah"

pupici gagici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua tuturor!!!
Fetelor, miercuri am fost la proba cum spuneam si am luat jobullllllll! Sunt foarte happy, multumesc Lui Dumnezeu! De saptamana viitoare incep munca iar in seara asta merg sa stabilim mai multe detalii, gen salariu, program etc. Este un post de tehnician maseur intr-o farmacie si sper din suflet sa fie bine si sa fie clienteala. Este bine oricum pentru ca eu seara cand vine sotul de la munca merg la dominiciliu pt masaje + gim. de unde iarasi castig un banut. Edu meu cel minunat o sa mearga la cresa de luna viitoare si pana atunci va sta cu mama.
Va multumesc din suflet ca ne sunteti alaturi si ca intrebati mereu de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, Delia, da, este innaltut Edu si destul de greu la 13 kg. Abia asteptam sa-l ducem sa faca un sport. Efectiv este inebunit dupa orice minge...nu se joaca cu nimic mai mult de cat cu mingiile. Arunca mingea in aer si o prinde cu piciorul din zbor ca un jucator de performanta, ma jur ca nu exagerez. Duce mingea la picior pe distante foarte mari fara sa se opreasca. Efectiv cand vede o minge trebuie sa o cumparam...avem peste 20 in casa si tot mai vrea. Cand mergem la plimbare si vede in parc baietii mari ca joaca fotbal incepe scandalul pana ajunge pe terenul de fotbal. Are 2 MARI iubiri: fotbalul si dansul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA! ce fac fetele? noi am intrat in casa acum si am intrat sa vad ce faceti!

CAMI te-a ajutat DD sa fie totul bine. un mare pt Antonia fetita cuminte!
ANDREEA pittelutele le fac cum le fac si pt noi: carne de vita, ou, pesmet, usturoi, ceapa, sare si marar( mie imi place la nebunie mararul). incearca poate o sa ii placa si lui!
De VISS mai stie cineva ceva, mami mai treci pe la noi si spunene ce fac piticii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ALLY felicitari mami pt jobul gasit! Asta inseamna ca treci mai rar pe la noi!

Mergi la inceput