Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cafeluta e servita!
o zi superba va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Neata fetelor!

Anca, o sa servesc si eu din cafeluta ta, desi nu sunt consumatoare, dar astazi chiar am nevoie (tre sa ma organizez f bine cu tot ce trebuie pt minipetrecerea de maine).

cu sanatate si noroc pt toti sarbatoritii zilelor trecute, dar si pt cei de astazi:
Veronica Elena de crina-s
Tudor Alexandru de luanashana
Maria de alynta27

Cami, ce mare a crescut Tudor si este frumusel foc, de privire ce sa mai zic
Ana, multa sanatate Maiei
Mari, felicitari lui Vladut pt acomodarea la cresa, despre nazdravanii..nu spun nimic..



Nico, mami Larisa15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna! O tratatie asa pe seara! si ! Are mama fata mare si isteata! Deja face la olita si e tare receptiva!
Nico multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

MARIA, SA CRESTI MARE, SANATOASA SI VOIOASA!!! PUPICI SI LA MUUUULTI ANI!!! Alina, sa fiti toti sanatosi, ca sunteti o familie frumoasa! Felicitari!
Noi ne laudam cu somn la cresa, macat bine, joaca multa si urlate cand a trebuit sa il iau acasa, nu voia sa plece de acolo. De luni il las la programul ,,intreg''adica de la maxim 7.20 pana la minim 16.00(nu chiar de la 6 la 6 cum e de fapt ,,orarul'') ca azi l-am luat la ora 3.
Maine merg iar la scoala, sa termin de aranjat clasa, ca nu am reusit pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna seara,

La multi ani, Maria! sa cresti mare si frumoasa, desteapta si iubita de toti! Alynta primim trat

La multi ani, Veronica si Tudor sa cresteti mari si voinici!

Mari, n-am apucat sa-l felicitam pe Vladut cel curajos, care s-a adaptat bine la cresa. Astazi cum a fost? ... ca la noi a inceput plansul in a treia saptamana
Nico, multumim ! cresc copilasii si parca a trecut prea repede perioada asta. Nici mie nu-mi vine sa cred ce mare s-a facut!
Vorbeati de incaltaminte, la noi e complicat acum, ca T. este mare amator de masinute si motociclete, din alea de rupt incaltamintea, deci ne cam trebuie mai multe perechi, ca sa avem si de gradi. Acum stie cand vine acasa si cere sa-i dau papucii de gradi jos si sa-i pun papucii de casa. Pana acum i-am luat "adidasi", ghete subtiri, cizmulite de cauciuc, cizme impermeabile (astea le-am gasit la oferta, super ieftine si sper sa-i vina bine la iarna). Deocamdata merge la gradi cu pantofi decupati, dar o sa trecem la ghetute in curand.

o seara frumoasa!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! la toata lumea
Azi mergem la nunta sper sa-i placa acolo si sa nu urle cum face de obicei cand mergem in locuri noi

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi! La multi ani Larisa!!

Un we placut!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Multumim ANA pentru cafea!
Eu m-am trezit de la 6 jumate ca urla scumpa mea vecina, asa ca am facut branzoaice apoi am mers pana la scoala sa pun plansele ce le-am colorat asta noapte dar am ,,pupat'' usa, ca paznicul e invoit in dimineata asta, vine dupa ora 12. Mai am de aranjat cate ceva pe acolo, plus ca nu imi place deloc ,,curatenia'' facuta de femeile de serviciu: dare de mizerie pe masute si pe scaune, deci vreau sa fac si asta macar pentru prima zi, apoi ma iau de viata lor de fac la fel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

LA MULTI ANI, MARIA! Alynta multumim de tratatie


LA MULTI ANI, LARISA!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani Larisa! sa cresti mare, frumoasa si desteapta, iubita si inconjurata mereu de caldura celor dragi

La multi ani si pentru Sarah, Alexandru si Andrei!

Ana, distractie placuta la nunta! sa-i spui unde mergeti, eventual sa-i arati niste poze cu mirese si sa-i spui ca mergeti sa vedeti si voi. La noi tine figura cu povestitul inainte
Mari, spor la primit "bobocei"! esti foarte grijulie
Histamina, tu n-ai mai intrat demult sa ne mai spui ce face Sebi. El este printre veteranii de gradi de aici (cred ca Alexandru este cu vechimea cea mai mare)

In Banat astazi este sarbatoare, asa ca nu prea gospodaresc astazi. In schimb e vreme urata si nici prin parc nu o sa mergem, deci vom petrece weekendul in casa. De dimineata am fost pe la Mall, spre fericirea lui T., care-i fascinat de parcarea de acolo ... "cate masini!!!". E tare simpatic ca a retinut expresii, pe care acum le foloseste. Daca iti cere ceva si ii spui ca i-ai mai dat, spune "o data si gata"

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput