Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Anca, multa sanatate lui Ionut

Nico, mami Larisa15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Multumesc lui Dumnezeu este bine. Dupa o repriza de plans era in toane bune. Are doar un mare cucui in frunte.Dar atat eu cat si el ne-am speriat destul de tare. Cascador il fac.
De azi am inceput mai serios munca , asa ca Ionut este plecat "in delegatie" la bunici.
Noi deja cerem gesticuland ca vrem pipi. Avem deja circa 2 luni de cand nu am mai pus scutec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Buna fetelor,

Multumesc tare mult pt urarile de bine pt ingerasul meu :) va trimite pusi cum stie ea cel mai bine (si de regula ii iasa nuuuuma bine) .

La multi ani Tudor!!! sa cresti mare, sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii asa cum faci si acum.

ana, esti tare, cu olita dupa tine, dar...scopul scuza mijloacele :) Maia esti pe drumul cel bun, in curand vor fi tot mai multi pipi in olita si mai putini pe langa.

ancamak, sper sa fie bine cu lovitura sa nu aiba urmari.

Noi am petrecut ieri, azi i-am dus doar niste Barni si suc la gradi.
Din pacate poza initiala cu tortul nu s emai vede, prea repede s-a infipt cutituol in el, dar era cu o poza cu Alba ca zapada.
party 2 anisori

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

1 An si 10 Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

LA MULTI ANI ! IOANA SI TUDOR SA AVETI O VIATA MINUNATA
Nu am mai intrat pe dc. mi-am dedicat timpul bebelinei si casei .
Oficial de maine am serviciu ,in oras ,de aceea am asteptat atata timp ,dar la 2 licee ,am mai avut experienta asta si nu e una minunata ,..in fine , este doar un job .
Mi-am pregatit gaza ,ca mami pleaca la serviciu ,evident nu vrea ,nici eu dar asta e viata ; in 2 ani de zile doar vreo 3 saptamani a stat cu mama...
D creste ,in general frumos , mai are mici scapari : nu papa mult ,refuza sa-si sufle nasul sau sa-i scot ,nu vrea medic. ,cu spalatul pe cap ne revenim incet ,o spal cu buretele .
Am observat azi ca D prefera wc-ul decat olita ,afara are pampers ca nu sunt eu pregatita sa ude iarba .
O seara linistita ,incerc sa intru mai des


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NewOffice spune:

La multi ani Ioana!
La multi ani Tudor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!
La multi ani Ioan si Niklas!!

Noi am renuntat deocamdata cu pisi afara,ii pun pampi ca e racita,ieri a facut febra,si nu o mai dezbrac afara.

Am vazut poze cu Ioana e o papusica!! La multi ani Ioana! si la multi ani Tudor!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Laz multi ani Tudor!
La multi ani Ioana!
O vrea cineva? Sunt la munca un pic chioara de somn. Am zugravit livingul aseara cu sotul. Multumiti de rezultat ,dar obositi! Baietii vin in we, ne e dor de ei. Mati s-a invatat la olita, Maria mai repede. Sambata avem petrecere de 2 ani si o sfintire a casei, asa ca avem treaba!
O zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna fetele!

o felie de tort si un pahar de suc de fructe, merge? Multumim mult ca v-ati gandit la noi

Noi l-am sarbatorit pe Tudor duminica si ieri, am dus tarta cu fructe la gradi, dar el n-a parut foarte emotionat de eveniment. Sunt pe fuga, cu casa intoarsa caci am avut musafiri! Am citit in fuga si ma vazut si poze cu domnisoara Ioana!
Edit: poze 2 ani

La multi ani, Ioana!sa cresti mare si frumoasa, desteapta si iubita de toti si poate la anul primesti un fratior (am vazut in poze ca-i plac bebelusii)

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Buna seara!

In primul rand urez La multi ani! tuturor copiilor care si-au serbat ziua zilele astea! Sa cresteti mari, frumosi si destepti si sa va bucurati parintii in continuare!
Un La multi ani! special pentru Ioana si Tudor. Sunteti niste scumpi. Ioana e o domnisoara foarte frumoasa. Cami, nu merge link-ul.

Tot cu scuze pentru intarziere, La multi ani, Cami! Sa fii fericita si implinita!

Noi suntem bine, ne pregatim sa mai venim intr-o scurta vacanta acasa, ca sa-i sarbatorim ziua lui Alexandru.

Eu am foarte mult de lucru la serviciu si nu mai am timp de nimic. Week-end-ul asta am lucrat si Alexandru a stat cu o bona (una dintre educatoarele de la cresa). A fost succes total. Daca sambata se agata de mine si era cam reticent cand a vazut-o, duminica in momentul in care a sunat la usa a inceput sa topaie efectiv, sa strige ”Analia! Analia!”, s-a uitat la mine si mi-a zis ”Ceau, ceau!”. Deci m-a cam trimis la plimbare.

Felicitari Ioanei pentru acomodarea rapida la cresa! Ce mai fac ceilalti copilasi care au inceput? Succes in continuare!

Va pup. O seara frumoasa!


Adriana, mama lui Alexandru

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

O si o zi buna!

Mergi la inceput