Cursuri gratuite POSDRU

Cursuri gratuite POSDRU | Autor: Elena

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,

Daca sunteti interesate sa urmati cursuri gratuite certificate CNFPA in urmatoarele domenii: Management Resurse Umane, Managementul Afacerii, Managementul Organizatiei, sau curs de initiere in tehnologia informatiei, va rog sa imi scrieti cat mai repede pentru inscriere la adresa: epopa@antal.com

Cursurile de management se desfasoara pe parcursul a 3 week-end-uri, iar cel de IT, timp de 2 saptamani, zi de zi.

Cursurile sunt pentru femeile din toata tara. Pentru Bucuresti insa din pacate s-au cam completat locurile, de aceea asteptam aplicatiile pentru fetele din afara Bucurestiului.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Mai sunt locuri libere in tara, sa stiti!

In plus, mai avem cateva locuri libere si in Bucuresti, pe Managementul afacerii, pentru luna Noiembrie. Daca doriti, va rog sa imi dati de stire cat de repede, pentru ca se merge pe sistemul 'primul venit, primul servit'.

Va astept!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu sunbt interesata pentru managementul afacerii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia1112 spune:

Buna, si eu as fi interesata de unul dintre cursuri; am dat mail. Elena, multumsc ca ne-ai pus in tema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Elena am trimis si eu email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Buna fetele, am primit emailul vostru si v-am si raspuns. Va astept cu dosarul!

Tocmai am aflat de la organizatori ca pentru cursul Manag. Resurselor Umane nu se mai fac inscrieri nicaieri in tara :(, s-au completat toate locurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Buna din nou,

Vroiam sa va spun ca mai sunt inca locuri la urmatoarele cursuri:
Managementul Organizatiei - Bucuresti
Managementul Afacerii - Bucuresti
Managementul Afacerii - Craiova (dar trebuie sa fie din Craiova sau daca este din apropiere, isi va plati singura transportul)

Cursurile incep in acest week-end, vineri!
Daca sunteti interesate, va rog sa scrieti cat mai repede posibil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Ultima strigare :)

In week-endul acesta se tin cursurile de Managementul Afacerii in urmatoarele orase:

Bucuresti
Brasov
Ploiesti
Cluj

Daca sunteti interesate, va rog sa imi scrieti cat de repede la adresa din primul mesaj.
Este ultimul week-end cand se mai organizeaza cursurile, se termina proiectul.

O saptamana frumoasa, cu mult spor in toate!

Mergi la inceput