**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Dapzz.I-am luat educatoarei cadou o rama in care am printat o poza cu ea si Delia la serbarea de sfarsit de an de grupa mica sper sa yi placa.Voi ce spuneti e ok cadoul,am dat in total 13 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Dapzz.I-am luat educatoarei cadou o rama in care am printat o poza cu ea si Delia la serbarea de sfarsit de an de grupa mica sper sa yi placa.Voi ce spuneti e ok cadoul,am dat in total 13 lei

http://alinahandmade.blogspot.com/


Sper sa aprecieze gestul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Voi ati aprecia un asa gest, aveam de ales intre rama si poza cana pentru cafea si set de cosmetice care oricum primeste cu duiumul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Voi ati aprecia un asa gest, aveam de ales intre rama si poza cana pentru cafea si set de cosmetice care oricum primeste cu duiumul

http://alinahandmade.blogspot.com/


Nu te mai gandi daca i-ar place sau nu . Este un cadou simbolic si trebuie primit ca atare. Eu de craciun le-am facut cadou la asistente cate o cana speciala pentru ceai cu zodia fiecaruia .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doamne ajuta sa aprecieze gestul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Astazi am pregatit cappucino cu lapte.... Va astept !
Alina, te astept sa-mi povestesti cum a fost Delia in prima zi de gradi !
La noi e bine, deja a intrat in ritm, alte evenimente deosebite n-au fost, da' avem o problema...in curtea gradinitei este cum spune Biculina "Parcul de distractii" cu topogane, invartitori, leagane si alte alea...si stau parintii disperati asteptand sa se termine joaca copiilor . Astazi avem sedinta cu parintii, cica se va alege comitetul de parinti si se vor discuta si probleme administrative, pe scurt fondul clasei.... Aaa...au desenat ieri si ne-au spus ca tot ce executa in cursul anului le face la fiecare un dosarel cu toate "lucrarile de arta" .

si o zi insorita....la noi ploua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

La noi s-a lasat cu deja ma asteptam.I-a dat educatoarei cadoulacum sa vedem dupa-amiaza.
Astazi voi gati, voi gasi de facut curat si in rest cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

aromate va asteapta !

O zi buna tuturor !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Astazi o sa calc cate ceva, si numai am idei de altcevaas manca ceva dar nu stiu ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Ce faci Alina? Ai gatit ceva deosebit ?
Am pus cateva cu "ultima zi de cresa prima zi de gradi"...



Mergi la inceput