Bv Adina! Hai Adriana77, Mari, Stella, Ramona!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Fetelor care ati nascut, ma intereseaza si pe mine cu cat ati cotizat, sa stiu cat pregatesc.

37+ Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Hm hm ce de absente astazi, ar trebui sa incepem sa strigam catalogul

Dani Cu Dumnezeu inainte, asta e singura varianta! M-am intalnit cu o colega de la munca, au inceput sa dea afara pe capete, sa ii ameninte cu tot felul de chestii daca nu isi dau demisia de buna voie Oribil, m-a facut inca o data sa imi aduc aminte de ce vreau sa plec (printre multele motive)

Stelutz, daaa chiar dvs don'soara Si eu ziceam de paine cu unt si miere, , in fiecare dimineata as devora cate-o felie

Ce faceti fetele, cum sunteti? Haideti ca mi-e dor de voi!



35+ cu
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stella87 spune:

Prezent! Eu sunt bine, n-am iesit deloc din casa Am fost harnicuta p-aici in lipsa sotului... Culmea, de la dat cu aspiratorul mi-au trecut micile crampe de le aveam... I-am zis si mamei ca am avut mici dureri azi, si m-a sunat din ora in ora... S-a precipitat nitel Cred ca data viitoare ii zic direct cand sunt in travaliu, sa nu-i mai dau palpitatii degeaba Tu Kytanutz, pe unde te-ai plimbat azi?

fericita 38+ cu

Intimitate de cuplu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Mai ce harnicuta ai fost tu! Deci acum esti bine, daaa? Eu Stelutz am fost mai intai la piaaata, apoi m-a sunat o prietena si am stat la o semi-terasa din cartier de vorba aproximativ 4h Nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul. Eram cu gandul la voi, ma gandeam ca cine stie ce vesti neasteptate gasesc. Cand colo, voi cuminti

Maine am in plan un pandispan cu ciocolata si stafide Trebuia din seara asta dar deh... daca imi place sa stau la aer

Si eu as vrea sa le rog pe fete sa ne spuna cam ce si cum si cat





35+ cu
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Adinutza, cum mai esti? Cum rezisti la capitolul emotii?



35+ cu
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kytana

Hm hm ce de absente astazi, ar trebui sa incepem sa strigam catalogul

Dani Cu Dumnezeu inainte, asta e singura varianta! M-am intalnit cu o colega de la munca, au inceput sa dea afara pe capete, sa ii ameninte cu tot felul de chestii daca nu isi dau demisia de buna voie Oribil, m-a facut inca o data sa imi aduc aminte de ce vreau sa plec (printre multele motive)

Stelutz, daaa chiar dvs don'soara Si eu ziceam de paine cu unt si miere, , in fiecare dimineata as devora cate-o felie

Ce faceti fetele, cum sunteti? Haideti ca mi-e dor de voi!



35+ cu
-= Love life, live love =-



mi-ati facut o pofta de paine cu miere ca fix acum am venit de la bucatarie unde am imbucat paine prajita cu unt miere si o cana cu lapte cald. M-am lins pe bot .
35s5zile

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) +
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Hi hi hi ma bucur ca ti-ai facut poftele Carmen! Si eu astazi am calit un pic de ceapa cu sos proaspat de rosii cu ardei capia!

Bun cu laptiiiic, taaare bun!



35+ cu
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Adinuta, daca mai apuci sa vezi motatele sa stii ca ne gandim la tine. Dumnezeu sa fie cu voi maine si asteptam neaparat vesti bune.



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) +
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Nani dulce fete frumoase cu un somn linistit, fara treziri de baita



35+ cu
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Prezent si eu

Nu am scris azi,desi am citit tot,ca de azi-noapte ma chinuie afurisita asta de masea,sper sa ma lase la noapte sa pot dormi si eu bine.

Las si eu niste motate de incurajare pt Adinutza

Hai Adinutza!!!Hai Bogdanel!!!

pe toate
Sa aveti o noapte buna,linistita si vise frumoase


Paulafericita 36+ cu Roland

Mergi la inceput