Toate forumurile Sarcina de la A la Z  Odiseea sarcinii in 40 de saptamani ...

Bv Adina! Hai Adriana77, Mari, Stella, Ramona!

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

Olivette

1399 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Olivette un Mesaj Privat
Fetelor care ati nascut, ma intereseaza si pe mine cu cat ati cotizat, sa stiu cat pregatesc.

37+ Maya
Mergi la inceput

Kytana

1014 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Kytana  Trimite mesaj yahoo luiKytana Adauga semn de carte la raspuns Trimite Kytana un Mesaj Privat
Hm hm ce de absente astazi, ar trebui sa incepem sa strigam catalogul

Dani Cu Dumnezeu inainte, asta e singura varianta! M-am intalnit cu o colega de la munca, au inceput sa dea afara pe capete, sa ii ameninte cu tot felul de chestii daca nu isi dau demisia de buna voie Oribil, m-a facut inca o data sa imi aduc aminte de ce vreau sa plec (printre multele motive)

Stelutz, daaa chiar dvs don'soara Si eu ziceam de paine cu unt si miere, , in fiecare dimineata as devora cate-o felie

Ce faceti fetele, cum sunteti? Haideti ca mi-e dor de voi!

35+ cu

-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

stella87

660 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite stella87 un Mesaj Privat
Prezent! Eu sunt bine, n-am iesit deloc din casa Am fost harnicuta p-aici in lipsa sotului... Culmea, de la dat cu aspiratorul mi-au trecut micile crampe de le aveam... I-am zis si mamei ca am avut mici dureri azi, si m-a sunat din ora in ora... S-a precipitat nitel Cred ca data viitoare ii zic direct cand sunt in travaliu, sa nu-i mai dau palpitatii degeaba Tu Kytanutz, pe unde te-ai plimbat azi?

fericita 38+ cu

Intimitate de cuplu
Mergi la inceput

Kytana

1014 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Kytana  Trimite mesaj yahoo luiKytana Adauga semn de carte la raspuns Trimite Kytana un Mesaj Privat
Mai ce harnicuta ai fost tu! Deci acum esti bine, daaa? Eu Stelutz am fost mai intai la piaaata, apoi m-a sunat o prietena si am stat la o semi-terasa din cartier de vorba aproximativ 4h Nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul. Eram cu gandul la voi, ma gandeam ca cine stie ce vesti neasteptate gasesc. Cand colo, voi cuminti

Maine am in plan un pandispan cu ciocolata si stafide Trebuia din seara asta dar deh... daca imi place sa stau la aer

Si eu as vrea sa le rog pe fete sa ne spuna cam ce si cum si cat

35+ cu

Mergi la inceput

Kytana

1014 Mesaje
Adinutza, cum mai esti? Cum rezisti la capitolul emotii?

35+ cu

Mergi la inceput

carmen

1339 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui carmen  Trimite mesaj yahoo luicarmen Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmen un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Kytana

Hm hm ce de absente astazi, ar trebui sa incepem sa strigam catalogul

Dani Cu Dumnezeu inainte, asta e singura varianta! M-am intalnit cu o colega de la munca, au inceput sa dea afara pe capete, sa ii ameninte cu tot felul de chestii daca nu isi dau demisia de buna voie Oribil, m-a facut inca o data sa imi aduc aminte de ce vreau sa plec (printre multele motive)

Stelutz, daaa chiar dvs don'soara Si eu ziceam de paine cu unt si miere, , in fiecare dimineata as devora cate-o felie

Ce faceti fetele, cum sunteti? Haideti ca mi-e dor de voi!

35+ cu

mi-ati facut o pofta de paine cu miere ca fix acum am venit de la bucatarie unde am imbucat paine prajita cu unt miere si o cana cu lapte cald. M-am lins pe bot .
35s5zile

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) +
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Mergi la inceput

Kytana

1014 Mesaje
Hi hi hi ma bucur ca ti-ai facut poftele Carmen! Si eu astazi am calit un pic de ceapa cu sos proaspat de rosii cu ardei capia!

Bun cu laptiiiic, taaare bun!

35+ cu

Mergi la inceput

carmen

1339 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui carmen  Trimite mesaj yahoo luicarmen Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmen un Mesaj Privat
Adinuta, daca mai apuci sa vezi motatele sa stii ca ne gandim la tine. Dumnezeu sa fie cu voi maine si asteptam neaparat vesti bune.

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) +
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Mergi la inceput

Kytana

1014 Mesaje
Nani dulce fete frumoase cu un somn linistit, fara treziri de baita

35+ cu

Mergi la inceput

PaulaFrida

2437 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiPaulaFrida Adauga semn de carte la raspuns Trimite PaulaFrida un Mesaj Privat
Prezent si eu

Nu am scris azi,desi am citit tot,ca de azi-noapte ma chinuie afurisita asta de masea,sper sa ma lase la noapte sa pot dormi si eu bine.

Las si eu niste motate de incurajare pt Adinutza

Hai Adinutza!!!Hai Bogdanel!!!

pe toate
Sa aveti o noapte buna,linistita si vise frumoase

Paulafericita 36+ cu Roland
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com