Asp. optimiste >20ani(806)Felicitari tanamera!!!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Rama, am vreo 3, dar asa e mereu la mine, am cativa mici si prin Z10/12 dispar, asa ca medicul mi-a aratat, dar nu masurat, pentru ca stie ca nu sunt viabili. In orice caz nu am nimic care sa merite masurat.
Poate mi se pare, dar parca e din ce in ce mai greu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramayanaa spune:

sa inteleg ca trebuie sa stimulezi mult si bine sa se intample ceva? esti cu ovulatii tarzii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Data trecuta m-am stimulat 18 zile, cine stie cate zile o sa fac luna asta. Deobicei cand ma stimulam cu altceva mergea mai repede, dar am facut reactii adverse la Gonal.
Daca nu ma stimulez, nu ovulez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Neataaa, fetelor! Melancolia de toamna va da tarcoale?


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Neata..

chiar asa, ce faceti fetele, unde sunteti?

poftiti la o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Eu sunt aici, in expectativa, cu o zi intarziere. Ieri trebuia sa-mi vina si am facut pe la pranz un test cu sensibilitate 25. Negativ. Durerea de sani a scazut in intensitate deci ma astept sa apara uratii din moment in moment. In rest nimic nou su soare. Daca nu vine azi maine dimineata fac un test cu prima urina. Ma gandesc ca tiroida mea se joaca din nou cu nervii mei si imi lungeste ciclul, asa ca nu indraznesc sa imi fac sperante. M- a tot durut burta de am crezut ca mi-a venit de 100 de ori pana acum dar cred ca e doar subconstientul care lucreaza. Se mai testeaza cineva sau sunt singura cu emotii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Maria tin pumnii pentru maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Hello, girls !

Suntem pe aici si noi, mai aruncam un ochi (chior de somn si ala )

Marie, haida haidaaa!!! Eu am ramas fara bulina, am nevoie de urmasa !!!

Alex, parca ma bucura beta ala negativ, ai timp sa rezolvi balaurii (^%&* tata lor de balauri!!!! ). Luna viitoare nu mai scapi de + ! Doamne-ajuta! Stii ca esti in gandurile mele alea bolnave dupa beibi !!

Bafta la testat, tratat, analizat si alte nebuneli ! Sa se lase cu sugacei cat mai curand !!!

Mami de dragonita Iris !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Bob , ce minune vad eu in poza, sa va traiasca si sa va bucurati de ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

buna si de la mine pr ziua de astazi!
Draguta pt cafea, noroc ca nu a intrat multa lume si am mai apucat si eu o inghititura

Mergi la inceput