Asp. optimiste >20ani(806)Felicitari tanamera!!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza fetelor!!!
alina, incearca sa mergi cat mai curand la alt eco daca ai posibilitatea, 2 pareri nu strica niciodata, chiar daca uneri este nevoie si de o a treia!!
in ceea ce priveste nr de eco, au am facut pana la inceputul trrim 2 de sarcina atatea eco cat facusera altele in 2-3 sarcini la un loc, si dupa aia am facut dar ceva mai rarutz, dar tot multe in comparatie cu cele care se fac la o sarcina normala ( mentionz k am avut o sarcina "greu de sustinut")!
k totul sa fie bine!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique77

Citat:
citat din mesajul lui mcoca

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081

Salutare,fetele.
mcoca e cumva osuparata sau vreo "sora" de-a ei???
Cum se face ca dupa o perioda de liniste vine cineva si tulbura apele?Hm.Cum pot fii unii oameni.....
Alina pentru linistea ta eu zic sa faci o programare la un cabinet/clinica particulara saptamana asta pt alta eco.
emilia daca zici ca ai BCF>120/min,cica ar fii fetitza.Sub 160(eu zic 170batai/min) se zice ca-i fetitza.La prima eco eu aveam BCF>166/min,acum la ultima era 152/min,deci fetitza!
Va pup,asa sa va molipsiti !


Mami de 23sapt





Habar nu am despre ce vorbesti!

Eu daca merg la un doctor, am incredere in el, ii ascult sfaturile. Daca nu am incredere in el imi caut altu, nu ma tratez pe forum. Ok, ma informez, ma duc si ii spun ce am citit, ce parere are, de ce eu nu am tratamentul respectiv, dar repet, nu ma tratez pe forum!

Dar, am uitat ca in ro toata lumea se pricepe la politica, medicina etc.

Cred ca moderatorii ai trebui sa fie mai agresivi cu "scrisul retetelor".


Vicky si Printzesone





ce-mi palcwe mie de oamenii care se trezesc asa... facand dreptate
lasa-ne pe noi sa ne tratam pe forum mai bine
pana la urma fiecare e liber arbitru sa preia sau nu o informatie
daca dau un sfat... nu ma fac si responsabila de punerea lui in aplicare
e pur si simplu opinie si experienta

fiecare e liber sa faca ce vrea
si nu cred ca e job'ul moderatorilor sa cenzureze discutii
pentru asta e de fapt forumul nu? schimb de pareri si opinii

Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile


Da, schimb de perer : nu eu fac asa, fa si tu ca mine ca e bine!!!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

mcoca

dupa cum pe tine te-a deranjat ca eu am deschis odiseea de mai-iunie, si implicit numele ei odat ce eu nu sunt o gravida a acelei perioade , asha si pe mine ma deranjeaza ca intri in discutii contradictorii cu fetele de aici, unde vb aia suntem aspirante si din cate stiu tu nu te incadrezi la acest capitol intrucat esti deja mamica si din nou gravida!!!
parerea mea!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Nu stiam ca anumite sectiuni ale forumului sunt "inchise". Din cate stiu eu suntem pe un forum public!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

mcoca daca nu iti convine ce scriu fetele nu mai intra aici este democratie avem dreptul sa vorbim liber ce vrem, nu ne poate impune nimeni sa ne dam cu parerea, sa nu dam un sfat daca el este luat in considerare sau nu este problema acelei persoane. Emilia nu i-a impus Alinei sa ia acel tratament nu mai incerca sa te certi cu fetele nu are rost sa te bagi in discutii care nu te privesc.
va pup fetelor aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

mcoca

dupa cum pe tine te-a deranjat ca eu am deschis odiseea de mai-iunie, si implicit numele ei odat ce eu nu sunt o gravida a acelei perioade , asha si pe mine ma deranjeaza ca intri in discutii contradictorii cu fetele de aici, unde vb aia suntem aspirante si din cate stiu tu nu te incadrezi la acest capitol intrucat esti deja mamica si din nou gravida!!!
parerea mea!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!




Kmy ce mai face verisoara ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

verisoara mea s-a intors la munca! a trecut peste pragul knd toti au intrebat-o ce s-a intamplat si acum astepat sa treaca 6 luni sa incerce din nou, dar natural!! in inima ei a ramas cu sentimentul k poate nu a fost totul bine din cauza ca a facut inseminare!!
multumesc de intrebare!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcoca

Nu stiam ca anumite sectiuni ale forumului sunt "inchise". Din cate stiu eu suntem pe un forum public!


Vicky si Printzesone





asha aveam si eu impresia ca suntem pe un forum public, dar na , ce sa-i faci cum nu toata lumea poate fi deschizatoare de odiseei asha nici toata lumea nu poate sa se amestece in anumite discutii daca nu cunoaste anumite detalii de context!!!!
parerea mea!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionescu.isa spune:

Ce mai faceti fetelor?.Nu am intrat o perioada pentru ca am fost ff ocupata la birou. Vad ca e cam tensionata atmosfera aici...Cel mai bine ar fi sa fim unite, caci toate avem acelasi scop: aparitia unui ingeras in viata noastra! In alta ordine de idei, noi plecam saptamana asta la mare. Mai merge cineva ? Mi-ar face placere sa ma intalnesc cu cineva de aici...Dupa asta, plecam o saptamana in Grecia, de unde sper sa ma intorc upgradata:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Buna fetiliii!
Am pregatit un ness rece-rece! toate

Mergi la inceput