URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Scrie in CV-ul lui :

Medic Coordonator al Programului special de Neurochirurgie în Spitalul Euroclinic unde efectueaza interventii chirurgicale pentru tumori craniu, neurinoame, meniongiom, adenom hipofizar, anevrisme, hernie de disc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Doamne ajuta sa ajunga cu bine si la timp in Bucuresti!Si eu am gasit numai info pozitive despre acest dr,deci tind sa fiu f increzatoare in el.Ne rugam pt Luca

Luminita incurajeaza mamica sa fie optimista ca totul va fi bine,.......in Buc toate fetele ne vom mobiliza si daca vor avea nev de ceva vom fi alaturi de ei!


Bine ai venit printre noi,ai grija ca Dc-ul e un loc deosebit si da dependenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Am donat si noi o suma mica, dar din suflet si ii uram lui Luca multa multa sanatate, iar parintilor putere multa si convingerea ca totul va fi bine.
Dr Sergiu Stoica opereaza copiii la Budimex, noi suntem in asteptare sa ne operam la dansul pentru o problema mult mai usoara fata de cea a lui Luca. Mergeti cu toata increderea la acest dr si om minunat!
Laura, pe forumul acesta sunt pareri ale parintilor care si-au operat puiutii la dr Stoica Sergiu http://craniostenoza.myforum.ro/despre-craniostenoza-vt2.html
Doamne ajuta sa fie bine!

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Super Mami 1, iti multumesc mult pentru ajutor; te rog sa-mi trimiti pe PM detalii referitoare la donatie: numele complet, suma si daca plata s-a facut la BCR sau prin Paypal pentru a cere si eu confirmarile.

Laura- mama lui Luca azi isi cerea scuze ca nu vor mai putea confirma intrarile prin Paypal pentru catva timp; Lumi i-a spus sa stea linistita, ca noi toti suntem alaturi de ei, de Luca.
Platile prin BCR vor putea fi confirmate in continuare.

Sa ne ajute Dumnezeu sa ajunga Luca cu bine la Bucuresti si sa se faca operatia.

Va,

Laura




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Am vorbit acum seara cu Laura-mama lui Luca; sunt in drum spre Bucuresti, Luca se simte mai bine, adica s-a oprit din varsat, la ora cand vorbeam noi la tel el dormea in bratele mamei, ca unde e mai bine decat acolo? I-am spus ca multa lume este langa ea; ne-a multumit pentru ajutorul de pana acum si daca va avea nevoie de ceva pe durata sederii in Bucuresti ne va contacta.
Mi s-a parut mai linistita, maine ii va suna dl. dr. si vor stabili unde se intalnesc si ce e de facut cu Luca.

Va si va multumesc pentru tot sprijinul vostru.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

tinem pumnii astazi Laura!!! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Multumesc Roxi, tinem pumnii si ne rugam sa fie totul bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Cu ajutorul vostru am adunat de pe acest forum 220 EURO si 500 lei pentru Luca.

Sunt in urma cu confirmarile, dar incerc sa le rezolv azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Laura, sunt mai multe donatii de pe forum, numai ca nu au scris aici (stiu eu vreo 3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Tin pumnii si ma rog sa fie bine, o sa fie, sunt sigura.

Am depus si eu o suma mica dar cu toata inima, initiale F.G.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput