URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Alin mi-a mai confirmat doua intrari prin Paypal:
Cristalina: 30 euro
Katteryna: 10 euro


Multumesc tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Numai bine micutului !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Laura, multumim pentru vestile bune

Ii doresc recuperare usoara lui Luca si multa, multa sanatate.

Mariuca-Sara, am pus sambata coletul la posta Multumesc!


O saptamana buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ce veste buna! Data de 9 septembrie a fost cu noroc si pentru mine, tot dupa o operatie de 10 ore. Partea grea a trecut acum, nu e usor sa treci peste o asa operatie, mai ales cand esti copil. Ma bucur mult pentru tine, Luca! O sa fie totul bine de acum inainte!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Gianina iti multumesc pentru ca ai donat lucruri pentru Luca la bazar.
Asa e Maria rubi, se pare ca 9 sept e o zi cu operatii reusite; sigur si Luca va fi la fel de lupatator ca tine.

Va multumesc tuturor.

Laura


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Recuperare rapida, Luca!
sa nu fie maligna tumora. Trebuie sa fie bine Luca!
Multa putere parintilor si celor apropiati sa treaca cu bine peste acest obstacol.

9 sept . nu este o zi oarecare. Este ziua Sf. Ana (mama Fecioarei Maria). Sunt convinsa ca nu intamplator s-au produs toate in aceasta zi. Asa cum Maria Rubi a trecut cu bine peste operatii acum 2 ani, fix in aceeasi zi sunt convinsa ca si Luca este un invingator.
Cred si sper ca toate interventiile care au loc in zile de sarbatoare au reusita.
Si eu am fost operata de urgenta de colecist intr-o zi de sarbatoare - Buna Vestire si totul a decurs perfect. Doamne , Doamne vegheaza asupra noastra a tuturor! Sa nu ne pierdem credinta!






LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Ma bucur mult pt reusita operatiei!Doamne ajuta sa se termine aici totul , sa nu fie maligna
Pana la urma Laura s a dovedit acest doctor tinerel un medic f buna,calificat nu?Sa stai 10 ore in operatie nu e usor

Recuperare usoara,Luca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita73 spune:

Referitor la echipa medicala care l-a operat pe Luca...cu adevarat profesionisti incepand de la doctor,anestezist,pediatru si asistente. Numai cuvinte de lauda am auzit de ei de la mama lui Luca.
Sa le dea D-zeu sanatate!

PS Luca e bine in continuare...acesta e cel mai important lucru!!!!!
Luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Ma rog in continuare pentru Luca. Doamne ajuta sa auzim de Luca perfect sanatos cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mi se pare extraordinar ca s-a putut extirpa tumora! Doamne ajuta in continuare! Multa putere si lui Luca, si parintilor!

Mergi la inceput