Buburuze de mart-apr2013(4)!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VeveMara spune:

Katy , felicitari pt baietel..poate se ia si la mine :)

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Felicitari Katy pentru baietel!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
11 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Katy felicitari pentru baietel!
Abia astept si eu sa vad ce se ascunde in burtica
Eu la prima sarcina mi-am dat cu tot felul de uleiuri si creme si sunt plina de vergeturi asa ca la sarcina asta nu stiu ce o sa fac...probabil o sa folosesc doar ulei de masline
Pup fetele

de Robert Andrei(18.05.2009) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Felicitas tu cand te duci la eco? Faci DT?

de Robert Andrei(18.05.2009) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza burtici!!!!!

Noi am fost cateva zile in Busteni,de acolo am mers si am vizitat Pelesul,Branul,Manastirea Sinaia,Castelul Cantacuzino.Nu am urcat la Babe si Sphinx ca era 65ron/pers telecabina si mai trebuia sa mai urcam si pe jos destul de mult si nu m-am riscat.Si asa m-am cam aventurat la Peles si am avut o mica pata maronie asa ca am zis pas.La intoarecere am intrat in Brasov la Biserica Neagra si un pic prin Sighisoara.A fost frumos!!!!

Didi imi pare tare rau
VeveMara bine ai venit!!!Sarcina usoara!!!!
Katy felicitari pt putzica!!!
Pony felicitari pt fetita
Felicitari celor care ati auzit inimioarele si v-ati vazut bebei la eco
Ioana imi pare rau ca e negativ testul

Maine ma duca sa-mi iau rezultatele la analize si martea viitoare am intalnire cu bebe

Multumim de sfaturile anit vergeturi.Eu inca nu ma dau cu nimic.Astept sa inceapa sa se vada un pic burtica.

Am facut modificarile cerute pe prima pg.Daca mai aveti ceva va rog sa dati mesaj privat pe mart_apr2013
Cam atat a retinut neronul meu

Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!!!!

Cosmi 7+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

mi-am schimbat semnatura.cu concediua asta am uitat de ea...



Cosmi 8+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

incepe sa-mi fie teama pentru maine. cred ca am sa-mi fac si o programare la morfofetala ca nu pot sa mai astept pana la saptamana 20.

14+
http://lmtf.lilypie.com/q83Kp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Multumesc pt felicitari!
Pony felicitari pt fetita!
Aruam eu n-am baut vreo 2 luni, inca nu-i suport gustul dar am dat-o pe putin nes. Imi place mai mult si ma ajuta si la tensiune ca e prea mica la mine. Eu crema folosesc de galbenele pt ca nu are miros, cred ca si uleiul de masline e f. b.
Casandradr. ta are nevoie de un up-date.
Piscotel o sa ma duc si eu la o nunta peste 2 sapt. Sper sa rezist desi nici inainte de sarcina nu prea eram fan pierdut noptile. Vedem.
Didi, de-abia asteptam liniutele!
Cosminutza tb sa avem mare grija, chiar daca ni se pare ca putem sa facem de toate, sa nu uitam ca suntem gravi! Sanatate multa!
fetele cucuiete!


14+ cu
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole_tm spune:

Salutare burtici! De fiecare data cand intru, am de recuperat mult la citit.
De cand trebuie sa incep sa ma dau cu crema pe burtica? Abia am 8 sapt, se vede un pic ca incepe sa creasca, dar ma prind doar eu si sotul momentan...
Sincer, credeam ca numai dupa 20 de sapt imi va spune dr daca e fetita sau baietel, acum astept si eu cu nerabdare programarea de la 13 sapt, poate aflu si eu (nu ca ar conta neaparat) Sanatos sa fie!
Va pup de la mare cu soare, aveti grija de voi si de buburuzele voastre!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Buna burtici

Felicitari celor care au fost la echo si DT, dar si celor care au aflat deja ce au in burtica.

Eu am mai scapat de greturi, am mai ramas cu cele de la progesteron.

La Diana nu mi-au aparut vergeturi pe burta, mi-am dat cu crema pt mamici de la bubchen. Dar deocamdata nu am inceput, e prea devreme.



Roxy, mamica fericita de Diana (20.04.10) si cu buburuza 9+


Mergi la inceput