Aspirante optimiste (805)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramayanaa spune:

buna fetele,
vin si eu la cafeaua de pranz...
nu prea am ce sa spun insa, sunt in stand by...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Buna fetelor.
Nici eu nu am chef de nimic, am o durere de cap de inebunesc, asta de vreo 3 zile, astept si rezultatul analizelor la secretii si stau ca pe ace.
Flafi nu stiu cum poti sa rezisti fara o beta si un progesteron, poate ai nevoie de sustinere iubita.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu clexane 0,4 aspenter 1 la 2 zile, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe, arefam si nospa)
O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

ALEX la multi ani! si tuturor celor care poarta numele de Alexandra sau Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

La multi ani Alexandrelor!
sa fiti sanatoase!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Multumesc fetelor! Sa fim cu toate sanatoase si voioase!
si


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Va pup pe toate si va imbratisez cu drag
Flafi eu cred k este cu ochisori ce zici tu acolo,mai ales sete am avut si am si acum de la sarcina
Dragele mele azi am fost la 4D&morfologie fetala>bebe meu este fetitza,perfect sanatoasa,are 500g si DPN conform dimensiunilor:03.01.2013.
Abea am putut sa-i vedem mutritza si sexul caci se misca foarte mult ,ba era cu spatele,ba o vedeam din lateral,a zis si dr ca asa un copil energic n-a mai avut demult,non-stop s-a miscat
Incerc sa pun cateva poze cu ea pe PICASA sa vedeti.
Va doresc din suflet sa vii se indeplineasca visul de a deveni mame curand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Uitati aici si pozele: https://picasaweb.google.com/112933781119993765198/30August2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

neata fetele

va astept la

cum sunteti azi?

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

'Neata gagici
felicitai Ana
ma bucur ca e fetita, sa fie sanatoasa

pupici fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonabb spune:

Buna dimineata.

Nici nu stiu daca ma mai cunoasteti, am venit prin februarie cu ovarele mele polichistice...Ah! Da, fetelor. Am reusit. Azi e ziua in care am testat, si...fara sa-mi vina sa cred.....AM DOUA LINIUTE!!!!!
Sunt beata de fericire si ii multumesc BUNULUI DUMNEZEU pentru cadoul pe care mi l-a daruit!!!

Va pup si va ajute Dumnezeu in indeplinirea acestei dorinte, stiu ca e greu dar nu e imposibil...

Mergi la inceput