** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (89)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

La multi ani, mami scumpa, draga, organizatoarea delfinariului, Ochidut!
Sanatate, iubire, fericire si noroc!
Ma bucur f mult ca am avut ocazia sa te cunosc si de abia astept sa ne revedem!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata! Dau cafeau
Bianca, povesteste tot!!
Ramona, ma bucur ca sunteti bine si ca v-ati decis sa mergeti iar in concediu. Sa inteleg ca raisa e prietenoasa si iubitoare cu riana, nu a fost geloasa? Probabil ca a ajutat-o faptul ca merge la cresa
Alina, ai mancat ceva care nu ti-a picat bine poate. Sper ca esti mai bine azi. Victor ce face?

Noi sambata am fost la niste prieteni la gratar, si pt ca era destul de tarziu cand au sunat(cam 6 seara), am fost doar cu mara. Bineinteles ca nu a adormit acolo. A adormit in masina cand veneam spre casa, pe la 12-1. Ieri, desi s-a trezit aproape de 11 a fost teleghidata toata ziua. Radu la fel. Asa ca la ora 20 copiii mei dormeau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani ochidut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
La multi ani Oana!!!
Sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume!!
Nu cred ca mi-e rupt degetul, desi e cam vanat, spre negru, nu ma mai doare asa tare.
Alina, poate ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine...cum esti azi?
Bianca, cum de ai asistat la nastere? A nascut acasa?

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

Poze petrecere 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani Oana!
sa fii iubita,sanatoasa si sa ia parte numai de bucurii!


numai o Fecioara putea avea acest simt organizatoric!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

La MUlti Ani, Oana!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:


la multi ani, Oana! Sa iti dea Dumnezeu o viata frumoasa si senina alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Azi dau cafeaua de dimineata si putina racoare de pastrat pt cand vor mai veni zile calduroase!


Azi am un interviu pe la ora 14.00 si nu prea stiu cum sa ma imbrac, urasca tinuta fusta neagra bluza (camasa) alba, e tot in domeniul bancar, ma uit la dulap si nu stiu ce sa pun pe mine, vreau ceva cat de cat office dar si lejer!
daca aveti vreo sugestie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

LA MULTI ANI, OANA! SA FII SANATOASA, FERICITA SI SA AI PARTE DE O VIATA MINUNATA IN CONTINUARE, ALATURI DE CEI DRAGI!


Anca, pai atunci pune un pantalon elegant, tocuri, o camasa colorata, de ce musai sa fie alba, ce esti la restaurant? eu port la serviciu si chestii colorate.
si ceva bijuuri daca esti genul :)
si o rochie, cu tocuri ar merge. sa fie o lungime decenta.

deunazi si eu am observat ca s/a desfiintat un sediu de Bancpost in cartier, si m-am gandit ca acei oameni au ramas fara servicii..

va ziceam eu intr-o postare, ca mai bine sa ne bucuram totusi ca avem servicii si implicit salarii, in aceasta perioada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

as pune o rochita si ceva tocuri, nu am dispozitie de pantaloni, cad despre bijuterii o sa vad ce ce voi pune ca nu prea sunt genul accesorizat!

multumesc Victo de sugestie!

Am eu nervii mei pe tinutele astea office mi se pare ca uniformizeaza si nu prea poti sa personalizezi....si vreau sandale nu pantofi, doar`am o pedichiura asa de frumoasa!

Mergi la inceput