Pestisori...pestisori... <72>

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Parul meu, rosu, wellaton 774. Bobul meu a inflorit, deja a ajuns la umar iar, si deocamdata acolo si ramane ca nu ma incumet sa schimb tunsoarea. Mi-ar placea ceva scurt cu volum in inima la spate. Asta este fixul meu.
Mama ce de bunatati gatesti tu acolo Carmaw. Eu nici nu mai zic ca am mancarica de cartofi. Si ca acum am facut clatite.
Si am o durere de capatana.
Daniela, daca intram anul trecut pe aici iti spuneam de niste voucerela un curs de masaj.
Eu am inceput ieri. Apropo de munca. Eu il fac ca sa mai invat ceva in plus, nu stiu daca tin neaparat sa lucrez ca tehnician maseur.
Daca vrei intreb daca mai poti beneficia de voucer?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Babylina merci de raspuns...nu rosu nu l fac...nu mi mai pot permite...cit despre tunsoare sa vad ma duc azi
Azi merg sa si schimbe nu s ce la bicicleta...si mai fac si niste cumparaturi
Pina acum ziua mea a fost amestecata...mi a stricat o mostenitoarea mea , apoi sunt pe jar ca astept alta convocare la spital si nu trebuie sa fie luni....
Pup acus trebuie sa ma pregatesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Bafta Carmaw. Eu cand merg la coafor ma simt ca la dentist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna ziua,
Cred ca nu fac cafeaua buna ca nu vine nimeni cand dau eu cafea.
Asa ca va invit la apa, poate asa se aduna lumea pe aici.
SA aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salve!


Am mai tras cu ochiul pe aici dar daca am vazut balta goala , am asteptat azi sa ploua ca sa se umple de apa , sa nu innot pe uscat !
Va pup si Babylina e buna si apa si cafeaua !

arma , ce faci ? Cum e cu prigramarea la clinica ? Mult curaj si sanatate!

Va pupicesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Buna fetelor!

Nu ramane balta fara peste nu va speriati! Eu am inotat prin alte ape...am fost prinsa cu una cu alta...Acum am 5 minute de relax pe canapea.

Carmaw multa bafta cu convocarea la spital. te asteptam cu vesti bune!

Babylina - schimba si tu oferta daca vezi ca nu ai clienti la cafea!

Si eu ma tot gandesc ce culoare sa-mi vopsesc parul. pana acum nu l-am vopsit niciodata ptr ca mi-a placut culoarea mea naturala dar de acum incep sa vad ceva fire de par alb si curand va trebui sa intervin! suvitele mie nu-mi plac...

Azi am luat niste mobile de la Ikea ca sa-mi organizez biroul acasa asa ca weekendul asta o sa avem de montat!

Un weekend placut va doresc! si sa inotati in ape linistite




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

LA MULTI ANI!

Maria

Daniela, daca stii Italiana, incearca Call Centrele Romano-Italiene. Sunt la mare cautare.

Baby...eu am intarcat-o de o sapt. pe cea mica de cand m-am intors la job. nu voiam..dar n-am avut alternativa...

nafi, bine ai venit!

atasez poze la mesaj cu ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna seara,
Asa da, se aduna lumea. Dau orice, apa, dulceata de morcovi, bomboane de pom, ceai, numai sa vina lumea. Hai ca acum acu vine ziua noastra si trebuie sa facem masa mare aici.
Dar a prins la apa, ca de pestelui ii place apa.
Dana, daca stii italiana, incearca la Call center daca nu, hai sa invatam impreuna ca nici eu nu stiu.
Nafi, vezi ca sunt programe si site-uri aici pe net ( cred ca divahair) unde iti pui poza si poti sa vezi cum iti sta tunsoare, culoare etc.
My_lady, stiu cum e cu intarcatul . E mai greu pentru tine decat pentru ea.
Si eu am tot patrulat pe aici.
AM vrut sa imi raspund la mesajul meu, da ma gandeam ca ma cert cu mine, asa ca am renuntat :)
Eu i-am dat un mesaj pe privat lui Ellyane, si lui Dana 36 sa le aduc in balta dar deocamdata nici un raspun.
Cand am timp, copiez lista de la inceput si trimit la toate de pe lista , sau deschidem un subiect nou in care dam adunarea.
Weekend placut, va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:


MyLady - multumesc pentru Bun venit!
Babylina - da..da..pe mine ma ai de musafir sigur daca imi dai apa ( cu bule insa!) si ceai verde ( in alternativa earl grey)

Acum sunt si la dieta ( am inceput ieri ) caci din noiembrie nu prea am mai reusit sa merg la sala..apoi s-a suprapus si Craciunul si m-am trezit ca nu ma mai pot inchide la pantalonii mei preferati ( e adevarat ca ii luasem fara sa ii probez si erau un numar mai mic dar incapeam asa pe nemancate). Asa ca target-ul e sa dau jos 2 kg.

Am facut si proba cu coafurile si culorile la par dar nu mi-a palcut nimic. Odata un stilist mi-a zis ca atunci cand voi decide sa ma vopsesc sa aleg un cognac! oricum o sa ma dau pe mana cuiva priceput sa speram ca ma nimereste cu culoarea. al meu acum e castaniu ( vara are reflexe de roscat) . Cand am fost la coafor acum vreo 2 luni mi-a dat tipa cu un gloss care cica dadea stralucire si punea in evidenta culoarea naturala. Stralucire mi-a dat, era f frumos dar avea si un pic de vopsea in el si vreo 4 saptamani am avut parul mai inchis la culoare ( m-am spalat din 2 in 2 zile ca sa scap!) si imi este clar ca mai inchis decat il am acum nu-mi place. imi inaspreste trasaturile, paream mai matura...

Va pupic si mai intru cand prind un moment liber!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nafi, in poza esti f.frumoasa, dc vrei sa te tunzi? te prinde parul lung!


Mergi la inceput