Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

......am scris, am sters, si iar am scris, nici nu stiu cum sa scriu si ce sa scriu....sunteti minunate

scuze ca dau buzna in casuta voastra, atat de primitoare si plina de dragoste.

ma dresez voua, ptr ca sunteti apropiate de Ghita si de familia Monicai si pot afla parerea voastra, cu siguranta voi primi un sfat de la voi.
Vreau sa ii trimit lui Tudor niste hainutze si incaltaminte, jucarii de la Luca, toate in stare ffff buna, atat ptr iarna ce vine cat si ptr vara viitoare.Credeti ca este cu suparare?

Va felicit ptr tot ce ati facut ptr MONICA si ptr tot ceea ce faceti ptr familia ei, sunteti MINUNATE

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu as vrea sa va rog, daca puteti sa-i intrebati pe cei de acasa, ce au nevoie copiii. Sunt sigura ca sunt multe fete care ar vrea sa le trimita cate ceva din suflet, evident fara sa i supere in vreun fel.
Apoi m am gandit ca ar fi mai bine sa fie prima data vazute de careva din voi, asa, ca pentru o siguranta mai mare, sa nu cumva sa ii supere cineva fara intentie
Si sa le mai spuneti celor de acasa sa nu se supere ca vrem sa stim din cand in cand de ei si de copii



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

SUBIECT NOU



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput