Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eleni

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Eleni, pina la urma fac Melanom si mai ce, ca nu sunt trecuta decit la melanom si nu e mult.


Sa ai grija ca Melanomul este o parte si la discutii generale.
Am mai spus-o, dar eu zic ca mai bine ma repet , decat sa fie trecut cu vederea.

Eu mi-am descarcat fisierul si mi-am scos partea cu melanomul, ca sa nu incurc ceva.


Melanom este si la Stiinta si cercetare, desi e posibil sa se repete acelasi discutii.




Ce faci, vulture? Pandesti?

P.S. Este un complet si inocent spirit de gluma, sper din suflet ca asa il si iei.

Elena & Maria Bucuria


Desigur. Nu-mi scapa nimic. Daca tot nu am treaba, macar sa ma bag in seama.

E singurul topic unde am povestit direct cu Monica, cel de la stiinte, la un subiect al meu.... Desi o citeam de o vreme pe unde apucam...imi era tare draga, iar ea nu a stiut asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alinamoro, o sa intru si eu sa te ajut la Aradence... Numa' ca nu chiar acum. La noi sunt chiar multe capitole scrise si-o sa dureze daca suntem doar noi doua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Alinamoro, o sa intru si eu sa te ajut la Aradence... Numa' ca nu chiar acum. La noi sunt chiar multe capitole scrise si-o sa dureze daca suntem doar noi doua.

Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Ada, cand poti sa incepi vorbim la telefon sa stabilim detalii. Eu am inceput cu primul capitol unde a scris Moni la Aradence si merg in continuare pana incepi si tu, apoi vedem cum le impartim, de unde incepi...am ajuns aseara la capitolul 93 si mai avem mult pana la 174...plus ca de-acum vor fi mai multe mesaje.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Va ajut si eu cu mare drag daca este nevoie, asa ca stau cuminte cu mana sus si astept strigarea voastra.

Laura



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Laura, la "Prieteni dintotdeauna" sunt multe capitole "Prietene fara titlu" unde a scris Moni.
Cred ca a mai luat cineva sectiunea asta, dar sigur mai e nevoie de ajutor ca sunt ff multe capitole.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La Aradence va ajut si eu...chiar de maine daca imi spuneti cum sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Claudelu, coordoneaza-te daca poti cu Ada si Alinamoro si aveti voi toata partea de Aradence DC. daca nu va descurcati, va mai dau un om :-).
La prieteni fara titlu a luat Matilda33... daca nu se plange, o las doar pe ea, daca are nevoie de ajutor, ii mai dau un om...
Strigati cand e nevoie.
Ok?

Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Marina, nici eu nu am reusit sa uploadez fisierul in excel 2003, mi-a dat eroarea asta: "This document has reached the 400,000 cell per spreadsheet limit. Create a new spreadsheet to continue working, as you may not be able to add any more rows or columns. For more information on size and complexity limits in Google spreadsheets, visit the <a target=_blank href=http://docs.google.com/support/bin/answer.py?answer=37603&hl=en_US>Google Docs Help Center.</a>

Daca mai vrea cineva fisierul, i-l trimit pe mail, asta stim ca functioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Cine mai tine legatura cu sotul Monicai va rog frumos sa imis crie un PM, e ceva important!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Xio fetele din arad sunt in legatura cu el. Contacteaz-o pe Ada.

Mergi la inceput