Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Neata fetele !

Eu din pacate am acces restrictionat de la servici la googledocs. Am rugat-o pe Alinuk sa-mi trimita excel-ul.

Nu stiu daca a luat cineva subiectele legate de alunite. Eleni ma intrebase ieri, dar nu i-am raspuns decat azi. Astept raspunsul ei dupa-masa. Daca nu l-a luat nimeni, ma ocup eu de el.

O zi buna si spor la treaba !

cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Si eu am intrat tot asa, sa vad daca proiectul este inca in priza ... si sunt incantata ca priza si cablurile sunt fierbinti ...
Am mai spus ca sunteti minunate, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

apropo de modul de lucru, va rog sa va descarcati fisierul in xls. Exista 3 taburi la sfarsit (total, topicuri si raspunsuri ) care sunt mesajele brute pe care le-am utilizat sa fac impartirea pe sectiuni. Acele 3 taburi nu trebuiesc prelucrate pentru ca mesajele de acolo se gasesc impartite pe forumuri. Daca lucrati in google doc nu va dati seama cand se termina subiectele impartite pe sectiuni si cand incep datele brute pe care le-am folosit.

Subiectul cu melanomul a fost deschis initial la Generale de asta apare acolo. Eu nu am schimbat ordinea nici unui subiect, le-am lasat fix cum le postase Monica. Mai vreti sa le mut sau cine citeste subiectul cu melanomul de la Clinica citeste si partea 1 postata la generale?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Marina, nu stiu de ce nu pot salva excelul. Mi-l arata pe o jumatate de pagina, jos este "Done" dar cu erori, n-am putut decat sa-l "printez" intr-un pdf ca sa vad ce scrie. Nu sunt active butoanele "file" sau altceva.
Ai idee daca pot face ceva sau mi-l trimiti tu, ca sa salvam timp?

In acelasi timp insa am putut scrie in fisierul cu repartizarea subiectelor... Acolo erau active si "Save" si "edit" si altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

rozi, da-mi PM u emailul si ti-l trimt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Multumesc, Marina!
Intre timp am instalat Google Chrome si am reusit sa uploadez ce-am facut. Sunt documente word cu extensia .docx .
INSA.. parca ar fi ne-editabile! Trebuia sa face vreo setare ceva cand le-am uploadat?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rozi

Multumesc, Marina!
Intre timp am instalat Google Chrome si am reusit sa uploadez ce-am facut. Sunt documente word cu extensia .docx .
INSA.. parca ar fi ne-editabile! Trebuia sa face vreo setare ceva cand le-am uploadat?!


Cand le urci ti se deschide o casuta cu optiuni. Daca bifezi prima optiune, sa le converteasca, vor fi editabile. Altfel raman doar "de citit".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am updatat primul post in prima pagina cu link-ul catre googledocs si userul in caz ca le cautati mereu prin subiect :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor la mine au intervenit niste schimbari in programul de lucru, asa ca momentan nu voi putea sa va ajut . Cand voi reveni cat de cat la normal si voi avea timp, o sa va anunt.
Imi pare tare rau .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

eu nu vad documentul creat de Marina si nici ce ati lucrat voi. vad doar centralizarea facuta de Alina. am uitat sa spun ca m-am logat.
Help.

Mergi la inceput