Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Eu voi pleca in concediu pana in primele zile din septembrie....daca mai este nevoie de voluntari atunci, ma inscriu si eu.
Am sufletul greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

M-am mai gandit ... ca nu ma pot gandi la altceva azi si decat sa ma gandesc la ce a fost si ce s-a intamplat, imi face mai bine sa ma gandesc la viitor si la ce poate iesi frumos din aceasta initiativa ...

Sper sa nu imi pierd entuziasmul pe parcurs caci sunt un Geaman veritabil, incep un proiect cu foarte mare energie si ma fasai spre final, aproape in a-l abandona. Asa ca trebuie sa ma ajutati aici, sa nu uitam de el

Cred ca bat campii cu impartirea pe perioade de timp ... nu e bine, ca atunci mesajele nu o sa aiba fluiditate si continuitate.

Cred ca trebuie sa ne impartim pe subiecte / teme ...

De curiozitate, avem pe cineva pe Forum care lucreaza in publishing, un editor ne-ar trebui ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
De curiozitate, avem pe cineva pe Forum care lucreaza in publishing, un editor ne-ar trebui ...


eu, si ma ofer sa-l fac dpdv grafic dupa ce strangeti textele. Il pot si tipari daca e cazul (2-3 exemplare) si ii facem coperta la vreun studio profi.

sunt in concediu acum, revin la munca si pot incepe sa lucrez la jurnalul Monicai dupa 9 septembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Citat:
citat din mesajul lui buflea
De curiozitate, avem pe cineva pe Forum care lucreaza in publishing, un editor ne-ar trebui ...


eu, si ma ofer sa-l fac dpdv grafic dupa ce strangeti textele. Il pot si tipari daca e cazul (2-3 exemplare) si ii facem coperta la vreun studio profi.

sunt in concediu acum, revin la munca si pot incepe sa lucrez la jurnalul Monicai dupa 9 septembrie.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


Ooooo ! ... SUPER.
O sa ti-l trimitem dupa ce avem tot textul finalizat ...

Super, super ...

Ideal ar fi sa gasim printre noi si un editor - un ochi specializat, care sa citeasca / ajusteze textul final ...

Stiu, noi nici nu avem textul, dar lasati-ma sa visez ...

Intre timp m-am gandit la un titlu :

"La tranta cu o alunitza" ?

Si motto, sloganul ei preferat pe care l-am citit acum scris de ladyJ:

"Singura masura a lucrurilor este importanta pe care noi le-o dam"

Suna prea infantil ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Va ajut si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka
- Boticelina - prelucrare grafica
- Pufymic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buflea ma ofer si eu voluntar si sunt geaman ca tine asa ca daca ne pierdem pe drum ne impingem una pe alta.

Eu am o singura scrisoare de la tata scrisa de el si e o alinare pentru sufletul meu.

Mergi la inceput