Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Deci mie puteti sa-mi dati orice subiect...eu m-am intalnit o singura data direct cu ea la femina intim ( aveam alt nik ) de atunci mi-a ramas in minte, ne confrumtam amandoua cu acelasi tip de par...rar, cret...acolo spune ca si fiica ei o mosteneste...stiu ca ne-am pus poze si ne-a uimit asemanarea ...

In fine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Desigur Lala.
De asemenea pastram mesajele relevante. E important, sunt niste mii de mesaje, e important.
Inbox, am actualizat documentul din googledocs cu ce am dat fiecaruia. Uita-te ce crezi ca se potriveste stilului tau, felului in care gandesti si timpului pe care il ai disponibil si zi-mi ce iei. Vezi ca sunt deja sectiuni date. Si cele relevante emotional as prefera sa le dam celor care chiar au cunoscut-o mai bine, chiar virtual.
Hai inbox, vezi ce iei si da-mi PM sa scriu in google doc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Deci mie puteti sa-mi dati orice subiect...eu m-am intalnit o singura data direct cu ea la femina intim ( aveam alt nik ) de atunci mi-a ramas in minte, ne confrumtam amandoua cu acelasi tip de par...rar, cret...acolo spune ca si fiica ei o mosteneste...stiu ca ne-am pus poze si ne-a uimit asemanarea ...

In fine...



Inbox, crezi ca poti sa te uiti pe Discutii generale si la vacante si calatorii? sa vezi daca poti lega ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Eleni,ti-am trimis si eu PM.

Cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Deh viatza la multinationala te invatza sa fii as intr-ale Excel-ului si ppt-ului . Am o dexteritate de nedescris. Asa ca apelati cu incredere cand e nevoie. Eu ii organizasem putin lui alinuk si googledocs-ul, am creat un folder numit MOnica sa nu amestecam documentele cu ce mai avea alinuk acolo, am vazut ca erau de la alte campanii in care a fost implicata.
Deasemenea o problema cu googledoc o sa se sesizeze ca intram din locatii diferite cu acelasi user. Pe mine m-a luat la intrebari pt ca a detectat ca am o alta locatie si m-a intrebat fie intrebarea secreta de care habar nu aveam fie locatia de unde intram mai des. Noroc ca a mers cu Bucharest la varianta a doua dar riscam sa blocam contul. Sper ca alinuk isi mai stie intrebarea secreta.acum poate la mine e buba ca a detectat ca e Angola si i-a dar cu virgula dar aveti grija. Eu zic sa aveti un back up pe PC -ul vostru in permanenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Vreau si eu pm cu parola, va rog.
Eleni, nici eu nu am cunoscut-o pe Monica prea bine nici colega cu ea nu am fost, poti sa imi dai tu subiectele care le salvez. Nu am preferinte. Acum nu pot sta pe aici, de obicei seara dupa 9 am timp, dupa ce culc copilasii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Am urcat in cont documentul cu toate mesajele din sectiunea blog.
Sper sa fie vizibil...si bine facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Am urcat in cont documentul cu toate mesajele din sectiunea blog.
Sper sa fie vizibil...si bine facut



Lala... am vazut, apreciez rapiditatea.
Pot sa te rog ceva? Poti sa treci si prin subiect si eventual sa mai scoti referiri de genul
xulescu, ce bine ca bla-bla.bla... of, nu stiu cum sa iti explic.. dar as vrea, daca poti sa citesti si eventual sa mai scoti din frazele care nu fac parte din jurnal... intelegi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

nu-i bai... de acum incolo... ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Gata, am urcat si versiunea modificata, editabila.
Plus sectiunea zona artelor.

Mergi la inceput