Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (8)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor din ultimele zile!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Gruia de mami ion_easca (Flory)!

La multi ani Maria de mami danielaradu!

La multi ani Alexia Cristina de mami Gema!

La multi ani Natalia Ioana de mami toma_lly!

La multi ani Ana de mami anamica!

Ani multi, plini de fericire, sanatate si noroc!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Luy, anul asta nu mai facem poster?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani ! tuturor sarbatoritilor acestei saptamani

Sunteti cu totii invitati la

PARTY 5 ANI Dulcetzuri & Papanashi

Duminica, 23 septembrie 2012, la hotel Ibis Palatul Parlamentului

Veniti sa sarbatorim impreuna un cincinal de impliniri marete !

Astept in cursul acestui weekend pozele papanashilor pentru poster si felicitarile aniversare, are toata lumea adresa mea de email.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Multumim pentru urari tuturor, cu intarziere uram si noi la multi ani, tuturor sarbatoritilor. pupici


Luy, noi spunem prezent....ma ocup acum de poza...daca apuc azi, daca nu maine......pup si multumesc ca te ocupi de organizare, esti geniala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de pana acum!
Noi rar pe aici, prinsi pana peste cap cu antrenamentele copiilor.
Luy, e tarziu daca iti trimit poza saptamana viitoare? Mi s-a ars acum cateva zile hard-ul si de atunci il am in reparatii la cumnat. Sper sa recupereze ce aveam pe el , mi-e ciuda de toate pozele pe care le aveam acolo, inca de cand era Alex bebe.
In ceea ce priveste data nu pot spune nimic deocamdata, pe 23 Alex are concurs.
Am avut si astazi, au inceput competitiile si....am luat locul I la categ 8-9 ani, doua dansuri. Am postat si un filmulet cu evolutia lor pe facebook la noi in grup, ca nu m-a lasat inima sa pastrez doar pentru mine...
Fata a avut o reactie..., cand au anuntat castigatorii a inceput sa planga, s-a abtinut cand a urcat pe podium, insa a inceput din nou sa planga cand au terminat premierea, la intrebarile noastre de ce plange raspundea printre suspine ,"ca de fericire" si am inceput si eu sa plang si bunica baiatului pana si antrenorul avea lacrimi in ochi.

Alina, felicitari lui Alex si Alexandrei pentru performanta. Sa o tina tot asa.

In rest, toate sunt bune si frumoase in ograda noastra.Andrei abia asteapta sa inceapa gradi, spre deosebire de sora-sa care ar mai vrea ceva vacanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Valentina, chiar m-am gandit zilele trecute al voi, cand faceam in minte o trecere in revista a mamicilor ( cu ocazia apropiatei petreceri ). Si ma intrebam ce mai faceti...
Felicitari din inima Alexandrei, mi-au dat mie lacrimile citind ce ai scris despre reactia ei... Sa fie primul dintr-un lung sir de premii, un prim succes care sa-i rasplateasca eforturile si sa-i intareasca increderea in ea !
Felicitari si tie, care te ocupi cu atata daruire de copii ! Ai de ce sa fii mandra !
Am sa incerc sa "trag de timp" cat pot, nu depinde de mine in ultima instanta, eu centralizez pozele si le trimit mai departe la Bobo, el trebuie sa aiba suficient timp sa creeze posterul si sa le imprime.
Astept pozele papanashilor in continuare... Va rog sa mi le trimiteti ca in fiecare an, indiferent daca ajungeti sau nu la party

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

copiii vor fi la Busteni, eu vin pe 22 noapte de la Viena.

se tine tot acolo? la ce ora?
ppate reusesc macar sa trec 10 minute, dar depinde cat de obosita voi fi.

Valentina, am vazut dansul, ff frumos, felicitari!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sabina, ne-am bucura mult sa te revedem duminica, macar pe tine. Si sa te felicitam si live Incepem la ora 10.30, ca de obicei. La etajul 1, nu ai cum sa ne ratezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata dragi mamici

Luiy, am trimis si eu poza in weekend. Multumim mult ca te ocupi de petrecere. Venim si noi - eu + Antonia si Filip.

Valentina, felicitari Alexandrei! Ma bucur tare mult pentru reusita voastra!


Mergi la inceput