Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani Bianca Elena si Sara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sara si Degetica ! Sa cresteti mari, frumoase, sanatoase, norocoase si cuminti!

Bernixule, tare, am tot vrut sa te sun dar ma luai cu altele si nu am apucat. Se facura 5 ani de cand ne vazuram noi in salon. Sa va traiasca dulcetica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani tutror papanasilor, cu un pupic personalizat pe Anuta.
si va invit la InnerSound
(min 1)
http://www.tvrplus.ro/editie-jurnalul-cultural-48433



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

F tare, Sabina, felicitari! Sper sa iasa totul cum te asteptai.
PS Arati exceptional!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

deci a fost Full azi. nu m-am asteptat. e ffff stresant, dar rezultatele sunt pe masura asteptarilor.
Desi suntem totusi un eveniment de nisa(nu e RDHC si nici lady gaga...) publicul a fost super incantat.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

La multi ani, Andrei si Erika!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:



La multi ani Erika, sa fii sanatoasa si norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

La multi ani lui Vladutz de Ana si Matteo de Piccaflor! Sanatate si noroc papanasilor!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Noi am chefuit vineri, iar marea petrecere e duminica viitoare, in speranta ca vom aduna destui din noii colegi ai lui Andrei.

Maine incepem gradi si scoala. Anul acesta emotiile sunt pentru Andrei, sa vedem cum primeste schimbarea. Suntem in pregatiri deja si de maine la program normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

La multi ani scumpe dulcetzuri si incantatori papanashi!

Uite ca a mai trecut un an si suntem, iar in sezon de sarbatoare! Pentru mine toamna a fost mereu un anotimp minunat: cu parfum de frunze arse, de creioane proaspat ascutite si adiere racoroasa, parfumata de mirosul fructelor.
De cinci ani toamna pentru mine e altfel, la fel de minunata, dar mai bogata in amintiri parfumate. Scutecele, cremele de bebelushi, culorile vii si diminetile senine ma indoioseaza si inlacrimeaza, purtandu-ma intr-un loc in afara timpului si spatiului in lumea copilariei sufletului si a sufletelului meu!
Va doresc dragi copii si dragi parinti zile de sarbatoare pe placul prichindeilor. Sa va bucurati impreuna de aceste momente frumoase!

Sunt o mamica foarte ocupata, la fel ca majoritatea mamicilor si desi lipsesc din ce in ce mai mult de pe forum vreau sa stiti ca nu v-am uitat!

Vlad e un dulce! Striga dupa mine oriunde am fi, sa-mi spuna: "te iubesc mami!" E foarte afectuos si cuminte!
Am fost si noi in vacanta la munte si la mare! I-a placut la munte in drumetii. A rezistat foarte bine la efort. La mare i-a placut apa foarte mult, dupa cum a declarat chiar el. Am fost impreuna la bunici si s-a intalnit cu varul sau, cu cateva luni mai mare. Una peste alta, a fost o vara frunoasa si plina!

Va pupam si o toamna superba

Mergi la inceput