Ajutor- D-na Doctor Uscatescu

Ajutor- D-na Doctor Uscatescu | Autor: ruxulic

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,

pe scurt, am 3 sarcini pierdute, cauza probabila trombofilie (nu se stie sigur). Dupa a 3-a sarcina pierduta mi-am pierdut speranta ca se va mai intampla sa raman gravida, asa ca am sters/pierdut e-mailul si ntr de tel a d-nei Uscatescu.
De 10 minute stau in mana cu un test de sarcina f f f pozitiv, fara urma de indoiala la liniute si nu-mi vine sa cred.
Va rog, am nevoie de nr de tel a d-nei Uscatescu sa ajung cat mai repede la dansa pentru ca de azi intr-o saptamana plec in concediu si vreau sa stiu cum stau.
Habar nu am daca am PM activat, daca nu mess este "ruxel999", cineva poate imi trimite si mie nr de telefon.
Va multumesc din tot sufletul

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Iti iei trimitere de la medicul de familie catre Hematologie si mergi joi dimineata la Fundeni, sa fii acolo la 6:30 sa nu stai mult la coada si gata iti recolteaza sange pentru analize si iti da tratament (te cheama pentru rezultatele de la analize si tratament in aceeasi zi mai dupa-amiaza pe la 2-3). Nu iti trebuie mailul ei pentru asta, ca te vede fara probleme daca te duci direct acolo.

6+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxulic spune:

Multumesc mult pt raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Nu ai pentru ce. Daca vrei iti pot da nr de tel ale asistentelor ei, dar cel mai simplu e sa suni la Fundeni la centrala 021 27 50 500 si ceri la Hematologie la Dr Uscatescu si iti raspunde ori ea ori asistentele ei.

6+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput