Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

i-am trimis acum Monicai ulei sfintit de la candela Sf Nectarie si aghiasma mare de la Patriarhie. le-am pus prin priori post.

au zis ca joi,cel tarziu vineri sunt la Arad.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

La multi ani, Tudor!
Monica, esti in gandurile mele mereu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multzi ani, Tudor! Itzi dorim sa cresti mare, sanatos si, impreuna cu surioara ta, sa le luminati fiecare zi parintor vostri!

Moni, sa itzi traiasca baietzelul si alaturi de surioara lui, sa itzi dea putetra de a lupta mai departe! Ai doi copii minunati, o familie care te iubeste si o gramada de prieteni reali si virtuali care se roaga neincetat Domnului sa faca o minune si sa te lase aici, linga cei dragi! Multa putere Moni! Si o zi frumoasa azi, fara durere si suferinta, dar plina de soare si speranta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LA MULTI ANI TUDOR-leut mic si drag si multe imbratisari calde de la mama ta si noi!!
Sa aveti o zi linistita si frumoasa si Moni sper ca esti mai bine si fara dureri!
VA

PS Aveti vesti despre Moni?

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

La Multi Ani Tudor! Sa cresti mare, sanatos, sa ai o viata minunata, plina de iubire. Din tot sufletul iti doresc numai bine!!

Monica ma rog sa nu mai ai dureri, sa ii poti zambi puiului tau! toate gandurile mele bune si rugaciunile se indreapta spre tine!

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

La multi ani, Tudor. Sa fii sanatos, sa cresti baiat mare si sa ai parte de mult noroc in viata.
Monica sa iti traiasca baiatul si sa aveti parte de multe aniversari impreuna de acum incolo. Te imbratisez cu mult drag si ma gndesc la voi zi de zi.


Roxana, multumesc de confirmarea celor 100CAN.(initiale CF) Am avut ceva emotii sa nu te taxeze si sa iti intre mai putini bani in cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

La multi ani , Tudor! ma rog sa o ai pe mama ta alaturi multi ani de acum inainteDianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

La multi ani Tudor! Si mamicii tale multa sanatate si putere sa se bucure cat mai mult timp de zambetul tau si al surorii tale!

Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Am donat si eu cativa banuti. Nu stiu cat pot sa ajute la asa un necaz...
Sper sa fie totul bine si sa fie cat mai mult timp alaturi de copiii ei




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

La multi ani puimic! Sa-ti dea Domnul de ziua ta minunea pe care o asteptam cu totii!

Am depus si eu o mica suma in contul de lei,initialele sunt PC, ale sotului.

Multa putere Monicai, sper sa se simta mai bine astazi si sa aiba cu totii o zi mai senina.


Mergi la inceput