Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

confirmari paypal:
S.N. - 20 eur
aidaciolac - 30 eur
Antoanela23 - 50 eur

va multumim din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

As propune sa scriem pe una dintre ele:
Zbor lin, suflet zambitor.

Pentru ca asta a fost ea pentru noi, un suflet senin, plin de voie buna si optimisim.

e doar o idee, poate vine cineva cu ceva mai bun.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Poate sloganul ei favorit?
´´singura masura a lucrurilor este importanta pe care noi le-o dam´´

Va felicit pentru idee, este minunata! Buflea,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

nu stiam povestea Monicai. Am inceput prin a citi postarile ei si am avut senzatia ca o auzeam efectiv. Am sufletul strans la gandul ca Tudor si Diana au ramas fara mami...e tar trist!
Monica, fetele ti-au desenat drumul pana la ceruri si te-au insotit cu rugaciunile lor. Drum bun, mamico!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Dumnezeu a vrut-o langa El si a luat-o....noi ne intrebam de ce? de ce nu a lasat-o aici langa puiutii ei dragi??? Dar un suflet atat de curat nu mai trebuia sa sufere, cred ca de aceea a luat-o, sa nu mai sufere...dar cum facem sa dispara suferinta celor ramasi? Nu prea avem cum...ne putem ruga in continuare, putem duce coroane, putem intreba din cand in cand ce fac puiutii ei.

Dormi in pace suflet frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Dumnezeu s-o odihneasca!
Moni imi pare tare rau!!! Macar nu mai suferi, draga de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

"Dumnezeule", ce trist, ce crud, ce nedrept. "Dumnezeule" de ce n-ai ascultat toate rugaciunile sau macar pe una singura, a ei? "Dumnezeule" de ce le "potrivesti" atat de prosteste? Si de ce unei mame i-ar fi mai bine "in ceruri" sau " printre ingeri" decat langa copiii ei? Si "Dumnezeule" pentru ce "s-o ierti"? Ca ar fi vrut sa-si traiasca viata printre oamenii pe care ii iubea? Asta nu-i vreo vina sau vreo greseala. "Dumnezeule" mai fa si minuni. Bune.

Sunt foarte revoltata pentru ca cred ca niciun "Dumnezeu" nu are dreptul sa distruga viata unor copii, lipsindu-i de mama lor.

Somn usor,scumpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, banii donati in contul Monicai vor ramane pt.copii, asta a fost dorinta ei. (asa ne-a spus Cristi, fratele ei)
V-am scris sa stiti daca mai doriti sa depuneti bani in cont.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

dumnezeu sa o ierte!!!
raman fara cuvinte ce scurta este viata asta!mi-au dat lacrimile chiar dacanu o cunosc.
drum bun catre ingeri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

Condoleante familiei indurerate!
Dumnezeu s-o odihneasca!

As vrea sa depun si eu maine niste banuti in cont, aman de la inceputul saptamanii cand am citit prima data subiectul. Se mai pot depune?

Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 33+ cu

Mergi la inceput