Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Eu sunt la fel ca rall,FARA CUVINTE!Mi se pare INCREDIBIL,de neacceptat .Cum???Cum este posibil?Monica cea cu trandafirii rosii din avatar?Monica care scria cu umor chiar si cind ea lupta cu aceasta crunta boala?Monica care avea sfaturi si o vorba buna pt. fiecare?Adica de acum nu o vom mai citi?Sunt singura careia i se pare imposibil ca MONICA nu mai e?
Sunt total ravasita si nu pot face "pace" asa usor cu acest final.

Condoleante familiei greu incercate!

Monica,vei ramane mereu in sufletele noastre!Dumnezeu sa te aiba in paza Sa si sa te mangaie.

oooooooooooooooooooof,mama ei de viata

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Ramas bun Monica Drum lin si cu pace spre lumina Tudor si Diana vor avea un ingeras sa ii vegheze
Condoleante familie si sa ii ajute Dumnezeu sa treaca cu bine peste aceasta grea incercare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_rosa spune:

Somn lin, draga noastra Moni!

Stiu ca vei avea grija de copilasii tai de acolo, de sus.

As vrea sa scriu tot ce simt dar nu-mi gasesc cuvintele. Am plans si plang, fetita ma intreaba de ce plang si i-am spus ca o mamica nu mai e langa puisorii ei. Azi noapte ma rugam cand tu ai plecat si parca mai tare ma doare sufletul.

Pentru mine ar trebui sa fie o zi de mare sarbatoare, sora mea tocmai a adus pe lume un baietel sanatos. Asa e viata, unul vine si altul pleaca. Dar parca azi a fost nedreapta aceasta viata cu cei doi copilasi ai lui Moni .

Dumnezeu sa-i intareasca pe toti cei dragi ai lui Moni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si eu plang,nu ma pot abtine..ieri a fost ziua lui TUDOR....E NASCUT IN ACEASI ZI SI AN CU EVA MEA.....DE CE E ASA NEDREAPTA VIATA ASTA?

N-as fi banuit ca lupta se va sfarsi asa repede.....

Nu stiu ce sa zic,ma uit la fetita mea si ma gandesc la Tudor....

Oare adminii pot pune un banner de doilu ceva deasupra subiectelor?Pentru trei zile,in semn de respect pentru un membru,o mama care nu mai e?Sau cand deschidem DC-ul sa apara...Monica,sa te odihnesti in pace?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Dzeu s-o ierte!!!!!1:(



"Munca in exces dezumanizeaza si de aceea e imperativ sa vedem munca cel mult ca pe un rau necesar, ce trebuie evitat sau scurtat ori de cate ori avem ocazia, daca vrem sa ne pastram integritatea fizica si sanatatea mintala. !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Nici eu nu pot sa cred inca...mi-a scris Gio pe mess,am citit de vreo 3-4 ori ca nu pricepeam .

Nici nu stiu ce sa zic...e nedrept si ingrozitor de trist ca acesti doi copii mici au ramas fara mama,de ce ea,de ce acum,de ce atita suferinta?! .

Poate dupa ce se vor linisti lucrurile,vom reusi sa ne organizam si sa printam peste cele 15 000 de mesaje pe care Monica le-a scris aici,sa le facem un fel de carticica si sa o dam copiilor...poate va fi una dintre cele mai vii amintiri pt copilasii ei,mai ales pt Tudor care isi va aminti de mama lui doar din poze .

Drum bun,draga Monica! Sa te odihnesti in pace!

Condoleante familiei! Nici nu vreau sa ma gindesc cita tristete si durere e in sufletul lor...

O sa mai donez si eu in Paypal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Pentru a nu risipi mesajele si condoleantele - am sa imi permit sa va invit sa lasati un gand pentru Monica la topicul de condoleante: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174028&whichpage=1

La acest topic - se discuta elemente de organizare.

va multumesc pentru intelegere.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:



Dumnezeu sa te odihneasca intre ingeri, suflet curat!
Nu imi pot aduna gandurile!
Offff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor ma scuzati daca deja s-a discutat

pun si eu o intrebare

ne putem organiza sa mearga cineva cu o coroana din partea noastra?



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput