Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nu pot sa credddd!!!offfff doamne cum e via#539;a asta!!!!ea ne-a dat atātea sfaturi despre boala asta...#537;tia totul despre ea...p#259;cat de copilasii aceia mici care r#259;mān f#259;r#259; m#259;mic#259;...nu se poate!!!a plecat ca si mami meu, noaptea la 3...A plecat in zi de mare s#259;rb#259;toare,atunci cānd Maicuta domnului a plecat si ea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ramas bun draga Moni. Dumnezeu tii-a curmat suferunta, dar ne -a lasat pe noi cu sufletele sfasaiate de durere. Ii doresc familiei multa purere, sa ltreaca cat mai usor peste aceasta grea incercare.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui coracora

Rall, multumim pentru avatare, o idee foarte buna!

Ai putea sa modifici si dimensiunea pozelor..? Eu am uploadat una si e mare...

Multumesc!


Marimea lor e ok, DCul le redimensioneaza.. trebuie micsorate dupa upload, tragand de "dunga" de crop.
Dar vad ca ai reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Ce om puternic....cata determinare...a tras de ea pana la final, sa nu plece de ziua lui Tudor, sa nu ramana mititelul marcat ca mamica lui a murit in ziua aniversarii lui! Moni, esti demna de tot respectul, ai fost un om de mare caracter, un om complet care a avut grija de cei din jur pana in ultima clipa!
Misiunea ei pe pamant s-a incheiat, a dat viata unor copii minunati, a avut prieteni multi, a atras ca o flacara multe suflete spre ea, a avut viata scurta dar a ars intens si sunt sigura ca nu va fi uitata!
Du-te linistita pe drumul tau, toti se vor descurca aici iar tu ii vei veghea mereu!
Dumnezeu sa te ierte si sa-ti dea odihna vesnica!
Adio Moni!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Fetele care tin legatura cu familia Monicai ar putea sa ne spuna daca nu ar trebui sa ne mobilizam acum sa strangem bani pt inmormantare...sunt sigura ca s-a cheltuit mult si inmormantarile costa o mica avere....ar fi ultimul lucru care l-am putea face pentru Moni cat mai e cu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Maica Domnului sa o consoleze pe ea ca a lasat copiii aici si pe copii ca le-a plecat mama. Noua nu ne ramane decat sa incercam sa fim alaturi familiei ei......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Citat:
citat din mesajul lui T_Ioana

Fetele care tin legatura cu familia Monicai ar putea sa ne spuna daca nu ar trebui sa ne mobilizam acum sa strangem bani pt inmormantare...sunt sigura ca s-a cheltuit mult si inmormantarile costa o mica avere....ar fi ultimul lucru care l-am putea face pentru Moni cat mai e cu noi!!!

"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri ce nu le vom vedea"


Cred ca orice donatie in conturi sau prin pay pal va fi folosita cu scop de familie.........nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

T-Ioana, banii din paypal vor fi trimisi toti si sunt sigura ca vor fi folositi si in acest scop trist. sunt mai mult de 1.200 de eur (600 deja trimisi).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ramas bun, draga Monica!

Fie-ti somnul lin si ingerii aproape!

M-am rugat neincetat si o voi face in continuare, pentru pacea si linistea sufletului tau, pentru copilasii tai iubiti, pentru intreaga ta familie, atat de greu incercata!

Zbor lin catre Eternitate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Citat:
citat din mesajul lui G_I_O

Aseara, Adablackcat a vorbit cu Cristi, fratele Monicai...si i-a auzi si vocea ei, spunand ca nu a apucat sa se uite cine i-a mai trimis bani, dar o va face si ca multumese tuturor!
Un camp de pt o fata deosebita!
Ramas bun Moni si D-zeu sa-ti ierte toate pacatele!

Monica70 are nevoie de noi



Ramas bun Moni!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput