Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

offf tot plang de azi dimineata.....am incercat sa ma reculeg, am aprins lumanari la icoanele din casa si i-am multumit lui Dzeu ca macar nu te-a mai lasat sa suferi si te-a luat azi alaturi de el, in aceasta mare zi de sarbatoare.

Dzeu sa te odihneasca in pace Monica! Sa iti gasesti acolo linistea si sa vehezi mereu asupra puilor tai. Ai fost o femeie minunata si nici nu iti poti imagina cate ai schimbat in randul nostru, cat de multe ne-ai insuflat.

Dar cel mai mult gandurile mele se indreapata asupra puilor tai scumpi, imi doresc asa mult ca familia ce a ramas sa le transmita din spiritul tau! Fie ca tu si Dzeu sa vegheati mereu asupra lor, sa aiba o viata frumoasa. Ma rog pt Diana care e mai mare sa poata depasi momentul....cand ma gandesc ca peste doar o luna incepe scoala....Toate gandurile mele si rugaciunile sunt acolo lanaga acesti copii minunati



de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Dumnezeu si Maica Domnului sa te aiba in grija, esti inca un inger care sa veghezi lumea de sus! Pentru mine esti si vei ramane intotdeaunba un om minunat, sunt fericita ca am avut ocazia sa te inalnesc, sunt atat de trista ca timpul a fost scurt si nu-mi gasesc cuvintele cand vine vorba de copiii tai. Dar sunt convinsa ca de acolo de sus, o sa-i veghezi si o sa le dai dragostea de care au atata nevoie. O sa stii tu cum, sunt convinsa.

Ma rog ca Dumenzeu si Maica Domnului sa-i intareasca pe toti cei dragi ai mei, sa gaseasca putere, sa le aline suferinta.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace, draga Monica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Roxana, f buna ideea. Ma mai gindeam daca nu e posibil sa fie afisat si un banner cu doliu pe DC. Sunt convinsa ca sunt mult mai multi cei care au citit-o/ cunoscut-o, dar care nu intra la Umanitare. Poate pot rezolva adminii pb.

Andreia


Ma gandeam sa folosim toti, 40 de zile, un avatar care sa ne aminteasca de Monica. Am facut aici cateva, daca doriti sa le folositi: http://valerie.ro/m/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Dumnezeu s-o odihneasca in pace si sa vegheze asupra celor doi puiuti !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

am ramas socata,acum vroiam sa scriu ca eu tot pe la ora 23 voi citi rugaciunea ,inca nu-mi vine sa cred ,nu o stiam pe Monica ,nu o " cunosc" ,asa cum o stiti voi pe DC, dar cand am vazut cata dorinta exista ca ea sa se faca sanatoasa,cat v-ati rugat pe ea ,am sperat sincer ca se va face bine si m-am alaturat la rugaciunile voastre , eram asa de increzatoare
Nu,nu e corect :(plang numai cand ma gandesc la acei copilasi
Cu siguranta va veghea de acolo de sus asupra copilasilor ei ,dar cum vor putea ei intelege asta?ca mama lor nu mai e
E sa de trist ca nici nu stiu ce sa spun ....:(
Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace iar familiei mullta putere si condoleante, si copilasilor multa sanatate ,noroc si tot ce este mai bun in viata sa sa le dea D-zeu


Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Pur si simplu nu imi vine sa cred!
Sincere condoleante familiei si multa putere ca sa poata creste cei doi copilasi atat de mici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Nu....nu se poate... cand am vazut ca nu mai este subiectul la urgente, am zis ca este un semn bun...

Sa se odihneasca sufletul ei in pace...poate asta este linistea ei...

Nu am cuvinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Roxana, f buna ideea. Ma mai gindeam daca nu e posibil sa fie afisat si un banner cu doliu pe DC. Sunt convinsa ca sunt mult mai multi cei care au citit-o/ cunoscut-o, dar care nu intra la Umanitare. Poate pot rezolva adminii pb.

Andreia


Ma gandeam sa folosim toti, 40 de zile, un avatar care sa ne aminteasca de Monica. Am facut aici cateva, daca doriti sa le folositi: http://valerie.ro/m/



Cum fac sa iau un avatar?

Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sa ii fie primit sufletul in Imparatia Cerurilor! A plecat acolo in zi de sarbatoare, acum a incetat toata durerea, ii va proteja de sus pe cei dragi!

Condoleante familiei indurerate, nu-mi pot imagina ce este in sufletul tuturor...

Un brat de flori pentru tine, Moni, ramas-bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dormi in pace alaturi de ingeri!

Mergi la inceput