Fulgusori nov-dec 2009 (25)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

'neata
vias cu gradi idem si la noi 100%

tabloul l-am terminat...m-am culcat la ora 2 ...o sa pun poze

la 3 anisori o sa ducem prajitura si suc la gradi...si acasa in familie, ca in fiecare an

o zi frumoasa fetelor


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Au reinceput deja serbarile si la noi ...

Cu intarziere

La multi ani, Razvan Mihai de Tiusca!


Si pentru ca mai e putin pana maine

La multi ani, Mihai de Pishko!


Eu o sa incerc sa intru mai des (barem in perioada asta, a felcitarilor) insa, daca din motive obiective nu reusesc, va spun din avans tututor "La multi ani" pentru copilasii frumosi. Sa va traiasca, sa fie cu totii sanatosi si sa aiba parte numai de fericire in viata


Vias, noi poate doar cu nasii sa ne vedem, insa probabil in weekend-ul de dupa ziua Sophiei. Marti pe 6 o sa duc si eu ceva la gradinita, si ma gandesc la un tort din cupcakes ca e mai simplu de impartit pentru educatoare si mai usor de mancat de astia mici.

A_driana, as vrea si eu sa vad poze cu tabloul facut.

Cat priveste mersul la gradinita, noi nu avem probleme cu Sophia: ii place acolo si merge cu placere (atat de mare placere incat acum plange si nu mai vrea in scaunel cand incercam sa ne suim in masina in loc sa o luam la pas catre gradinita...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna seara,
LA MULTI ANI sarbatoritilor, sa fiti sanatosi si cuminti mereu

tabloul nu e asa frumos ca modelul, dar eu l-am facut din suflet si cu toata daruirea....
dar nu stiu unde sa pun poze sa-l vedeti


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

tuturor sarbatoritilor.

am fost internata in spital, cu fetele.au facut pneumonie si enterocolita.o sapt.am stat.vineri am ajuns acasa.si colac peste pupaza, aseara, sotul a facut un soi de preinfarct


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Lady, cum mai, amandoua fetele au fost bolnave, in spital o saptamana? Offf... Inteleg ca ati ajuns acasa, deci ele sunt bine acum, sper. Sotul a fost la medic? Tu cum rezisti?

Sanatate multa la toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

of lady cate necazuri
fetele sunt bine? sotul ce-a patit, cum s-a intamplat?
iti doresc multa multa putere...sunt cu gandul la tine

fetelor, voi ce mai ziceti?


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

stie cineva ceva de vias?


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nu. ultima oara spunea ceva de o petrecere...nunta..botez...ceva de genul!

nici de Pishko..nu stiu nimic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

sunt bine fetelor...sunteti niste dragalase...doar ca stau extrem de prost cu timpul..offff
Lady imi pare sincer rau ca treci prin atat de multe probleme...
Sanatate multa sotului...si voua in general...la toata familia! Aveti grija de voi!

Noi suntem ok...mi-e dor de voi...mi-e dor de Magda..de Pishko.. de Busy..as vrea sa aud vesti de la fiecare...si vesti bune...

Copilasii sunt in vacanta, JR din pacate nu...ma simt asa de prost din cauza asta...nu am cu cine sa-l las pe micut...asa ca trecem peste vacanta asta...dar ma rog la DD sa ma ajute ca in decembrie, la sfarsit sa ma revansez...

Noi am sarbatorit ziua lui si la restaurant si la gradinita.
Inca imi canta pe fiecare zi "multi ani traiasca " e asa un dulce cand ma ia in brate si ma saruta pe obraz...e minunat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Si eu stau prost cu timpul, acum am reusit sa intru si eu,Alina, imi pare tare rau sa aud asta, cum sunteti acum? Fetele sunt ok? Sebi, tu? Aveti grija de voi

Mergi la inceput