Fulgusori nov-dec 2009 (25)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

'neatza....cmf, fetelor?

io-s treaza de la 6 si trebaluiesc prin casa...

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiii!!!!?????



"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Cred ca nu mai intru nici eu pe aici.Ce rost mai are...

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Buna dimineata (zic eu, inainte sa merg la culcare, ca aici e spre miezul noptii).

Noi suntem asa si asa... Sophia mai nou imi vine cu cate o buba noua aproape in fiecare zi. Saptamana trecuta a fost o julitura langa cot, una la genunchi, o vanatie pe falca, iar azi are buza rupta- bine ca nu si-a spart capul sau vreun dinte! Diana pare sa aiba un inceput de raceala, sper sa nu devina ceva serios. Si cum tara arde si baba se piaptana, eu am luat taurul de coarne si l-am mobilizat pe sot sa facem ordine in camaruta de sub acoperis care acum e depozit de diverse insa pe care m-am hotarat sa o aranjam ca sa o fac camera de studiu. Doar ca evident ca trebuie sa mutam undeva lucrurile depozitate acolo... si mi-a intrat in cap sa luam o casuta de plastic pe care sa o punem in curte. Ar fi cam o saptamana si mai bine de muncit la asamblat, pregatit locul unde va sta, etc. Sa vad daca ne va tine entuziasmul.

Cam asta pe scurt de aici. Cine/ce mai povesteste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna fetelor,

laura succes si spor la amenajat

noi suntem in concediu, la fratele meu in Spania....suntem bine, David de cand a inceput gradinita ii cam speriat, plange din orice, tot langa noi sta, ii frica ca il lasam acolo...
stam aici 2 saptamani, mergem la plaja, ne plimbam, incercam sa ne relaxam...

va pup pe toate


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

A_driana, vacanta frumoasa in continuare! David va fi bine la gradi, ii trebuie putin timp de adaptare.

De ce mi-a fost frica nu am scapat: sunt in spital cu Diana. Din fericire nu e un plaman colapsat, se pare ca e doar o raceala. Asteptam acum rezultatul de la analize, si daca aven noroc diseara putem fi acasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna si de la mine


am ajuns acasa..ca am fodt plecati prin Slovacia cateva zile...si l-am luat si pe JR cu noi...a fost super ok, multumesc lui DD ca am reusit sa discut cu sotul de tot ce s-a intamplat...
macar din tot rahatul asta...tot a iesit ceva bun...si anume faptul ca relatia dintre mine si sot e din ce in ce mai puternica...mi-a demonstrat cat de mult tine la noi, si faptul ca a luat unele decizii care pe termen lung ne vor ajuta...e mai mult decat am sperat vreodata...
Mi-a prins tare bine excursia...m-a facut sa ma gandesc la tot ce am..si pt care trebuie sa fiu recunoscatoare.
Si ceva si mai bun e faptul ca a inteles ca e cel mai ok sa rupem orice legatura cu cei mama si fratele lui...


Sunt ok....muncesc mult, ma impart intre baietii mei si e bine...sper sa ramana asa...

A_driana vacanta placuta in continuare!
Va pup pe toate, chiar daca nu nominalizez..pt ca nu mai am timp de nimic, am casa rasturnata...si incerc sa si gatesc ceva, sa am grija si de baiat, sa ma joc si cu el...si...si..si..si....stiti voi...

va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Sper ca sunteti bine!

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Mai...voi ma speriati...zau asa...

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Buna tuturor, sunt o mamica de doi baietei, cand eram cu cel mare in burtica am scris pe forumul Mamici de ghiocei 2009. Cel mic are 4 luni fara o saptamana :-)

Si pentru ca avem din ce in ce mai putin loc in casa, am decis sa daruim toate lucrurile pe care nu le folosim, in general este vorba despre lucruri noi sau aproape noi, pe care le-am cumparat sub impulsul momentului sau le-am primit.

Daca va intereseaza, adresa blogului meu este reclama - reclama mascata

Cu drag!


Mergi la inceput