** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (87)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Laurika, sanatate multa si recuperare usoara! Sa decurga totul bine azi! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78


La multi ani, Adina Stefania! Sa fii sanatoasa si sa ai parte de ce e mai bun!

Mami Laura sa te bucuri de minunile tale si sa iti aduca numai impliniri

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
38+ Mara Andreea


LA MULTI ANI SI DIN PARTEA NOASTRA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

BUna dragi fete


eu sunt de 3 zile fara internet acasa...asa ca nu prea stiu ce si cum...dar vad ca nu sunteti foarte vorbarete, asa ca recuperez rapid

cum copilul nostru nu e acasa, am tot fost plecati,asa ca numai tarziu m-am culcat, si imi e un ssooooomn o sa regret ca nu am dormit zilele astea

Andrei pe de alta parte e bine la bunici, dar eu abia astept sa il aduc acasa

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle1981

Baby - eu sunt bine, cred ca as putea face si jogging Operatia nu ma mai deranjeaza, uneori mai uit si iau si greutati. De vreo 2 ori am ridicat-o si pe Bianca din reflex.
Doamne ajuta sa vine bebelina cand vrea ea
La mine asa a fost la Bianca, iar acum a fost cezariana la rece, dar zau daca mai conteaza dupa ce iti vezi ingerasul

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/82hpv757d0kzi4t9.png" target="_blank">Clara Ioana (30.07.2012)


Ma bucur tare mult ca te simti bine! Si da......ai dreptate....cel mai important este sa ne tinem comorile in brate si sa fie sanatoase si noi pe langa ele....

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
38+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Hello fetele!!SUntem acasa, sanatosi si voiosi!C este super bine, luni ii scoate firele!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Va multumesc din suflet pentru gandurile bune!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurika1982

Hello fetele!!SUntem acasa, sanatosi si voiosi!C este super bine, luni ii scoate firele!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 24+ cu



Ma bucur din suflet ca totul a decurs bine!!!! Va pup si recuperare cat mai usoara

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
38+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurika1982

Hello fetele!!SUntem acasa, sanatosi si voiosi!C este super bine, luni ii scoate firele!


ma bucur tare pentru voi, recuperare grabnica!!


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

crispro, voi...??

noi suntem intr-o miscare continua, dormim si iesim la plimbare, mancam in oras, venim acasa doar cat sa schimbam apa si mancarea animalutelor. Isa doarme doar cate o ora la amiaza, de grija iesitului afara . ieri am fost la un parc acvativ, a dormit o ora acolo pe iarba, ca tiganii (si eu!). a obosit-o apa (8 ore bune!), si pe noi la fel. is putin suparata ca doar maine ne poate face masina, dar cautam alte locuri in care sa ne petrecem timpul ramas din vacanta. maine dupa-amiaza am cateva ore doar ale mele, de colindat prin magazine, poate prind si eu ceva la reducerile astea, ca acum am slabit sufi cat sa am curaj sa mai probez una-alta. problema ar fi ca... mi-au intrat de tot la apa sanii, deci iar e un bai

ma tot chinui sa-l conving pe Flo sa-mi aduca porumb , este un teren unde in fiecare an se cultiva dar nu pentru productie, apoi se ara cu plante cu tot, pe post de ingrasamant. dar el nu vrea, sa-i e rusine! si eu mor de pofta



Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

sa va mai spun ce am facut: am cumparat abtibilduri cu Dora , i-am pus pe patut, pe olita, pe masuta, pe un telefon de jucarie... asa merge cu drag la toate! si o papusa Dora cu ventuze am gasit, aia e in masina. mingi avem, scaun si masuta, tricou, colac, aripioare de inot, chilotei am vrut sa-i mai iau dar erau mari (6-8 ani). deci, daca tot ii place asa de mult, sa profitam din plin si ea si eu . si, ca veni vorba, cere la wc (reductor) de cate ori vrea kk (a facut de 2 ori) si face pipi la olita. dar ieri cand eram la piscina si cerea sa faca pipi, n-a fost chip s-o conving sa faca in iarba, pana la wc era departe si nici nu stiam in ce stare erau acolo. i-am spus sa faca pe ea si a inceput sa planga, asa ca am luat-o in brate si... a facut pe mine


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput