cazare la brasov oras

cazare la brasov oras | Autor: meb

Link direct la acest mesaj

Saluare tuturor!
Vreau sa merg la Brasov in oras singura cu copiii, pe o saptamana. Am cautat pe internet pensiuni, in fine, n-am gasit ce caut. Trebuei sa gasesc o camera intr-o pensiune in apropierea centrului istoric, curata, cu paturi mari, potrivita pentru copii.
Daca poate cineva sa-mi recomande o pensiune sau garsoniera in Brasov, va voi recunoscatoare.


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Am aruncat un ochi pe aici si-am gasit si pensiuni si garsoniera. http://www.turistinfo.ro/brasov/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-brasov.html

Distractie placuta!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meb spune:

iti multumesc, raza de soare. le-am trecut aproape pe toate, dar nu e simplu de gasit printre ofertele acestea conditii bune pentru 2 copii, pat mare plus pat junior, luminos si aerisit, fara mocheta, bine plasat... si disponibil in perioada asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enachescug spune:

Incearca la pensiunea Warthe. Am stat acolo anul trecut. E Ok, desi relativ scump. In pret e inclus si micul dejun. E pe drumul spre Poiana. Dar aproape de centru... Se coboara pe straduta de langa si, in pas de copil, in 15 min. esti in centru. Iar cand e prea greu de intors din centru, taxiul a fost pana in 10 lei.

Mergi la inceput