Efectele inconstientei crase a USL

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Acum o noua odisee Mona Pivniceru
E hilar

Mi se pare anormal ca atunci cand esti cu familia, in parc la cumparaturi sau la fitness sa fii fotgrafiat si apoi ca aceste fotografii sa fie publicate si sa se ajunga la bacalie de genul-gras, umflat ,urat etc..
Dar mi se pare PERFECT NORMAL si chiar recomandabil ca sa fii fotografiat si publicata fotografia atunci cand din pozitia de viitor ministru de justitie si fost membru CSM te urci in masina in care sofer este fiul celui care este condamnat in cel mai important caz de coruptie din Romania

Pai si Geona daca nu-l poza nimeni era acum bine merci presedinte cred ca si Nixon o ducea mai bine la vremea lui...

Important e cine a facut poza , nu ca doamna care in mod automat are sofer , se preumbla cu masina lui Nastase semclar ca e deja ,,imuna "
N-au nici o jena , n-au patit nimic niciodata si acum li se pare ca li se pravale cerul in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Asta demonstreaza doua lucruri
- Legatura intre magistratii promovati in cele mai inalte functii si politicieni.
- Si in cazul lui Geoana si in cazul Pivniceru ca "fotograful" stia ce va urma si asteptata "evenimentul" cu degetul pe declasator.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti. Sper ca nu e securitatea de vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti. Sper ca nu e securitatea de vina

Marina

Base e de vina!

Si hai ma, sa nu fim rautatciosi! Si eu m-am intalnit odata cu Adrian Nastase,nu stiam ca este masina lui, intamplator aveam acelasi drum si m-a dus la serviciu! Coincidenta!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti. Sper ca nu e securitatea de vina

Marina

@Marina - vedetele sunt "vanate" de paparatii, iar politicienii si functionarii de rang inalt de cei care au interesul sa-i compromita.
Cine avea interesul sa o urmareasca le M Pivniceru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danet spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti. Sper ca nu e securitatea de vina

Marina


Pentru cei care au uitat ( intentionat sau nu ) si europarlamentarul EBA, o intelectuala de marca, a fost vreme indelungata iubita lui Andrei Nastase.

Da' asta nu se pune,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui danet
Pentru cei care au uitat ( intentionat sau nu ) si europarlamentarul EBA, o intelectuala de marca, a fost vreme indelungata iubita lui Andrei Nastase.

Da' asta nu se pune,nu?

Esti sigura?
Sau il confunzi cu Andrei Hrebenciuc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui danet

Pentru cei care au uitat ( intentionat sau nu ) si europarlamentarul EBA, o intelectuala de marca, a fost vreme indelungata iubita lui Andrei Nastase.

Da' asta nu se pune,nu?


Sigur nu se pune, ca n-a fost cu Andrei Nastase! A fost cu Hrebe Junior!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Mie mi se pare de rasul curcilor! Tu, o judecatoare, membra CSM pe deasupra, apolitica prin definitie, propusa la functia de ministru, te duci sa te intalnesti cu X, cu o masina condusa de Andrei Nastase? Pai ce credibilitate mai ai tu Mona Pivniceru, cand ai relatii, de orice natura ar fi ele, cu familia unui condamnat! Nu se presupune ca esti mai presus de chestiile astea?
Mai ales ca Nastase inca mai are procese pe rol, procese unde tu Mona, poti sa fi judecator!
Dezamagire totala!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea




>>>Continuare

Mergi la inceput