Efectele inconstientei crase a USL

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Lala, daca interimatul ad interim vorbeste in engleza, jur pe rosu ca ma uit si eu. Pe antena 3, na, ca sa le fac si audienta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Apropo, Copiloi, ai gresit ora azi, are declaratii nu la 5 ci la 6.30




Fii cu ochii pe garaj!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

mrenescu habar nu am, vedem noi la stiri.

PS: eu am un ghimpe, recunosc, cu declaratiile astea de la 19.00 de cand mi-a intrerupt transmisia la 2 finale de gimnastica de la olimpiada ca sa-i aud glasul.
La una din ele gimnasta noastra era in plina evolutie la barna cand tvr 1 a trebuit sa comute.
Fix inainte de coborarea fetei noastre ce o asteptam cu sufletul la gura.
Mi-a parut...o nesimtire, putea sa mai rabde 20 de minute pana se termina finala, fetele astea ne aduc medalii, noua, romanilor.

Dar ...ma rog...era mai important discursul, ardea tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

mrenescu habar nu am, vedem noi la stiri.

PS: eu am un ghimpe, recunosc, cu declaratiile astea de la 19.00 de cand mi-a intrerupt transmisia la 2 finale de gimnastica de la olimpiada ca sa-i aud glasul.
La una din ele gimnasta noastra era in plina evolutie la barna cand tvr 1 a trebuit sa comute.
Fix inainte de coborarea fetei noastre ce o asteptam cu sufletul la gura.
Mi-a parut...o nesimtire, putea sa mai rabde 20 de minute pana se termina finala, fetele astea ne aduc medalii, noua, romanilor.

Dar ...ma rog...era mai important discursul, ardea tara.




Ei, dar se inscria perfect in sictirul cu care Antena 3 a tratat-o si pe vicecampioana olimpica Alina Dumitru. Trebuia sa-si indeplineasca rolul asumat de "presedinte discret"... si cand era audienta mai mare decat in timpul exercitiului gimnastelor noastre de la olimpiada ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Gata, a vorbit Basescu?

De Antena 3 ce-a mai zis?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

copiloi ma intreb care e miza ta daca cade Basescu?

trebuie sa fie foarte mare la cum te agiti aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

copiloi ma intreb care e miza ta daca cade Basescu?

trebuie sa fie foarte mare la cum te agiti aici!

Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze




Nu-mi da voie Voiculescu si useleul sa spun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

copiloi ma intreb care e miza ta daca cade Basescu?

trebuie sa fie foarte mare la cum te agiti aici!

Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze




Si miza celor care ii numesc pe membri forumului care au alte opinii ca fiind oameni fara logica, care spun gogomanii, cu creiere spalate,comunisti, etc. oare care o fi? Eu chiar ma intreb serios care e miza pt ca nu tin minte sa mai fi vazut pe DC vreo dezbatere in care sa se arunce atatea vorbe grele, inclusiv din partea moderatorilor. Ca sa nu spun de mesaje in care unele persoane au utilizat apelative gen papagal si altele si care ulterior au sters mesajele (nu numai pe ale lor ci si ale altor membri).
Scriu de multi ani pe acest forum insa atata inversunare si atatea cuvinte grele aruncate..nu tin minte sa mai fi vazut..poate nu am citit eu constant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui eunice78

Si miza celor care ii numesc pe membri forumului care au alte opinii ca fiind oameni fara logica, care spun gogomanii, cu creiere spalate,comunisti, etc. oare care o fi?


de exemplu, miza mea (personala) e cursul leului si stabilitatea politica a tarii.

dar a ta, care e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Nu am nicio miza, precum poate s-a observat am intrat f rar la aceasta sectiune comparativ cu altii care au postat pe aici. Si nici nu am luat partea nimanui pt ca in opinia mea toti sunt o apa si un pamant (aspect destul de evident). De cate ori am intrat am facut-o doar pt a evidentia anumite texte normative, in principiu.
Din punctul meu de vedere, dar e doar o opinie, sunt unii care au avut un numar impresionant de postari. Acele persoane fie sunt extrem de pasionate de politica, fie..au o miza (pt ca unii scriu cu o inversunare iesita din comun, parca ziua de maine ar fi in joc, si vb la general, nu fac trimitere la nicio tabara, ca sa fie clar). Oricum mi s-a parut aiurea sa intrebi un membru ce miza are de intra sa isi expuna opinia. De asta am scris si eu.

Mergi la inceput