Efectele inconstientei crase a USL

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Am vazut doar ca la faza cu chestorul,dupa ce Basescu l-a ameninta@nu uitati domnule chestor cine v-a facut..chestor"...chestorul e cercetat penal..asta insemna ca Basesc e ahtiat de putere si santajeaza pe toata lumea ca sa obtina inapoi puterea



Sau, poate, dl. chestor chiar merita sa dea cu subsemnatu'? Adica daca Basescu a zis ceva de el, inseamna ca nu-i vinovat?
Sau daca Basescu i-a zis "dottore" lui Ponta, inseamna ca ala n-a plagiat?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Apropo conform hotnews crizel da atacul la rus, si plangeeeeee la antena 3.


Pai cum altfel? Se gaseste un om in USL care poate isi face treaba onest si le strica ploile fara rea credinta, nu trebuia starpit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

mie mi se pare foarte indeajuns cat rau a facut acest om acestei tari, ne-a invrajbit unii impotriva altora de cativa ani, ba bugetarii contra celor din privat, acum cei pro cu cei contra, cand o sa plece o sa lase un haos total. Vine si ii critica pe toti , toti sunt fara carte numai cei din pdl sunt de pus la icoana, hai sa fim seriosi ca am vazut ce le-a putut pielea la toti. Iar faptul ca trimite pe unul sau pe altul sa se planga pe afara nu arata decat disperarea lui ca va pierde puterea, au ajuns precum copii de gradinita care merg cu para la doamna educatoare. Mai mare rasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Mai eu nu m-am dat nicaieri da` mai trebuie sa si muncesc sa iasa bani...time is money stiti voi...si oricum ..
Am vazut doar ca la faza cu chestorul,dupa ce Basescu l-a ameninta@nu uitati domnule chestor cine v-a facut..chestor"...chestorul e cercetat penal..asta insemna ca Basesc e ahtiat de putere si santajeaza pe toata lumea ca sa obtina inapoi puterea.....cu ce e mai breaz decat Antonescu?

No,va pup pi tati.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


ce ai fi putut tu sa spui altceva decat ca Basescu e de vina!


sa vedeti cand o sa inceapa sa se scuipe, demaste unii pe altii. curand o sa urmeze si asta.
http://www.realitatea.net/crin-antonescu-il-ameninta-pe-ioan-rus_983917.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Totalmente de acord cu magdalena doar sa precizez ca ma refer la duetul crizel ponta cele mai mari glume ale politicii romanesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Crizel nu se opreste pana nu starpeste banditismul din RO,a declarat acum cateva minute la A3...'deci sa fie clar :nu ma opresc'.Breaking news:
Gadea e si el amenintat de Basescu, alaturi de Antena 3uff,saracii de ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Eu ma intreb la modul serios cind au de gind sa se opreasca totusi.
E mult prea mult, sintem in kko pina in git.
Am zis ca dupa 29 se termina. Dar nu a fost asa.
Acum asteptam 31 august. Precis nici atunci nu se va termina.
Cam cit o mai tin totusi?

Si la modul real: uslasii astia chiar nu pot fi arestati? nu pot fi pusi sub acuzare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Da pe gadea cu g mic cu ce l-a amenintat pacatele mele? Ii ia boii de la bicicleta?
Putem face o petitie in care sa cerem actualizarea DEx-ului. La disperat sa puna poza lui crizel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

No, acum intra si Badea ...si el e amenintat dar scapa mai usor ca-si schimba saptamanal numarul de telefon...fac apel la populatie sa nu se teama, crizel lupta ptr ei pana-n panzele albe...si dincolo de ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Ei, io v-am zis ca musiu crizel e suparat ca i-a picat mini-recensamantul...cetiti sa va convingeti!...oricum au inceput sa se dezintegrezehttp://www.gandul.info/politica/antonescu-ataca-dur-guvernul-ponta-a-dat-senzatia-unei-timiditati-ezitari-si-confuzii-ponta-pare-amenintat-si-intimidat-9929337

Mergi la inceput