Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Tufete,

Doamba aici de fatza Gianina are de imprimat fluturasii cu Iulia (romtelecom si numere de cont). Ziceti care cati vrea, afise si fluturasi; am primit pana acum comanda de la Novus si de la Bebe_shtrumph. Cine ce mai vrea, PM sau mail la monica.vasileanu@gmail.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

dyana - am vaga impresie ca ne-am intersectat in herastrau la teatrul tandarica (alba ca zapada) nu mai stiu exact, dar parca acum 4 saptamani - asa este?

sa-ti fie de bine concediul linistit si relaxat


nu eram noi; chiar, eu inca nu lo-am dus pe mutzu la teatru de papusi... ia sa fac o incercare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Saluti!
Ma bucura mult vestile bune!

Chato, mi se pare amuzanto-dragalasha "patzania" ta.

Anaan, ii venishi de hac pivnitei? Imi pare rau de asa bucluc. Ce face Anei in vacanta?

Dodo, la cum arati cred s eu ca nu-ti vine sa te mobilizezi pentru sport. Daca ar fi musai ca la...altii, altfel ar sta treburile? Hunii? Ce mai pun la cale?

Dyana, sa-ti fie de bine concediul!

Novus, azi dupa sala, am pus haine/vase la spalat,mi-am luat puradelu' si m-am dus la piscina; am stat pina la 2 fara 10 iar telefonul era in vestiar. Avem un complex sportiv -nu stiu cum sa-i spun altfel- la maxim 100 de m de casa; e facut cu fonduri -si standarde!- europene si arata impecabil; daca nici in conditiile astea nu as face "ceva"... La sala am abonament dar la piscina mergem "cu ziua" dar cred ca vom face abonament ca Ian e disperat. L-as da la cursuri; o fi prea repede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pentru cine, ocazional, "se risca" la semi-preparate: am luat de la Lidl tortilla (din cartofi) cu ceapa si e buna

***

Nu mi-a spus nimeni nimic referitor la intrebarea mea de ieri" e posibil ca Ian sa aiba rezultatele la analize perfecte? Stiu ca intrebarea e timpita dar mi se pare...incredibil Daca ar fi o chestie total netraumatizanta, n-as mai intreba, le-as reface, pur si simplu, sa fiu sigura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Inapreda, ma bucur ca ati avut o dimineata sportiva si relaxanta

Eu abia astept sa mergem la balaceala wkd viitor

Cu analizele ti-am raspuns ieri dar in gand se pare, daca au iesit bine inseamna ca isi ia cele necesare din ce mananca, mult,putin cat o fi si zic ca nu are rost sa le repeti acum, ci eventual la toamna


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ina imi place programul tau. Te invidiez pentru apropierea de locul de relaxare. Eu strabat orasul. Ma bucur pentru tine si pentru Ian. Mi-l inchipui in balaceala. Cat despre ionot, instructorul de la club ne-a spus ca dupa varsta de 4 ani e indicat inscrisul la inot sau dupa ce intra in colectivitate (ca cica e mai responsabil copilul).

Ma bucur pentru Iulia. Sa ii dea Dumnezeu sanatate si sa traiasca minunea refacerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Cuscra, stii ceva despre asta?

http://www.rtv.net/apel-socant-catre-maghiari-nu-va-mai-casatoriti-cu-romanii_38697.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Novus, azi dupa sala, am pus haine/vase la spalat,mi-am luat puradelu' si m-am dus la piscina; am stat pina la 2 fara 10 iar telefonul era in vestiar. Avem un complex sportiv -nu stiu cum sa-i spun altfel- la maxim 100 de m de casa; e facut cu fonduri -si standarde!- europene si arata impecabil; daca nici in conditiile astea nu as face "ceva"... La sala am abonament dar la piscina mergem "cu ziua" dar cred ca vom face abonament ca Ian e disperat. L-as da la cursuri; o fi prea repede?


M-am interesat si eu, cica dupa 4ani, dar noi ne-am hotarat sa o dam luna asta, ca e disperata si mereu ne intreaba cand mergem la mare (iar noi nu o sa mai ajungem anul asta din pacate...). Plus ca ne tot spune ca pleaca "copii ei" la piscina si nu o iau si pe ea.

Apropos de disperati dupa plimbare, Costin tot rememoreaza diferite momente din intalneala de anul trecut de la turc.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Mada, ma bucur ca sunteti bine si ca mazarica e zglobie! (eu zic ca-i fata, nu stiu de ce)

Am ore, dar nu m-am putut abtine sa nu vad ce faceti si sa aflu vesti de la doamna doctor...si-s incantata ca-s vesti bune!

Ina, va invidiez pentru balaceala zilnica!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

Am intrat sa ma bucur si eu cu voi de vestile bune!
Si despre Iulia , si despre treaba buna pe care o faceti pentru ea , si despre sanatatea familiei Dr Gen, cu samburelul lor cu tot!

Mergi la inceput