Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani, Teo!!! Sa cresti mare, sanatoasa si voioasa!!
Mamaaa, ce de-a sarbatorite zilele astea! Cine urmeaza?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Lora, Laura, va multumim de urari.

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Magda, la multi ani lui Teo! Cum te mai simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

buna dimineta!
Ma gandeam ca aveti nevoie de o cafea:






Ce mai faceti? Ce mai munciti? Cum e cu copiii in vacanta?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Cum sa fie? Bine.... adorm inaintea lui Stefan si ma trezesc tot inaintea lui. L-am lasat in pace, cateva zile n-o fi foc daca se culca la 10 jumate, ca oricum mai mult nu rezista. Acum vreo doua zile m-a trezit din somn sa-mi spuna ca se duce la culcare Habar n-am cat era ceasul. Facem teme printre picaturi, de ar mai fi vreo saptamana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Cristina, si in vacanta aveti asa multe teme? . Off, cand se mai odihnesc copiii astia?
Ai mei sunt la Dorohoi, la bunici. M-a sunat Bianca sa imi spuna ca se simte foarte bine acolo si se bucura ca s-a dus. Nu au primit nimic de facut in vacanta, le-am pus eu cate un caietel de tip 1 sa repete m-urile, dar ma indoiesc ca vor pune mana pe ele


Fetele, cochetele, ne vedem si noi maine la o cafea? Mihaelele, Gabrielele, haideti la apel! Mergem sa manca o salata mai pe seara, sau aveti toate musafiri?

Gravidutzele, haideti la raport!! Cum mai sunteti/ cum va simtiti? Cristina, Aurora, Carmen, Magda ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Uitase de cafea:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Laura, mie mi-ar placea, doar ca s-ar putea sa nu fiu in Piatra. Daca sunt, cu placere, cum sa nu? Mai ales ca nu ne-am vazut de atata vreme...

Nu are chiar foarte mult de scris, eu ma asteptam la mai mult , am rasuflat usurata cand am vazut: are doua fise la matematica de la 1 la 8 si doua pagini la romana cu a,m,A,M,am si ma. Si ii asteapta o dictare in prima zi, am vazut pe caiet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Cafeaaaaa!!!
O zi buna!
Noi ca teme de vacanta avem o fisa la limba romana si una la matematica, atat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

Buna fetelor,
Laura, raspund eu prima,eu sunt bine si bebe la fel, tocmai ce am fost ieri la Iasi la un control si bebe e in grafic, deja s-a pozitionat spre linia de sosire, e activ si cam grasan cica pentru varsta lui, are deja 1kg si jumatate, sper sa nu depaseasca 3kg jumatate pana la nastere ca vreau natural nu cezariana! Robert ma intreaba in fiecare zi cat a mai crescut bebe si aproape in fiecare zi ii gaseste alt nume. La capitolul asta e ff greu sa ne punem de acord toti 3
La ce ora si unde va intalniti maine, ca as veni si eu daca nu merg la socru care e si el Gabriel.
Eu urez in avans La Multi Ani! pentru toate Mihaelele si Gabrielele sa aveti parte numai de bucurii si tot ce-i mai bun!
O zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput